Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú, és nem akarom elmondani neki hogy kedvelem?

Figyelt kérdés
Mi amúgy barátok vagyunk. Régebben mikor kis- vagy középső csoportosok voltunk akkor a legeslegjobb barátom volt. Akkor mindent együtt csináltunk egy asztalnál ültünk, játszottunk, együt mentünkaz oviba haza is és még a játszótérre is. Elköltöztünk ahol laktunk néhányszor vissza mentem és olyan kedves volt az ovonénit megkérte hogy had megyjek vele ugrálovárazni. Igaz most nem a legjobb barátok vagyunk, de barátok igen amugy osztálytársak vagyunk. Mit csináljak ha nem akkarom elmondani neki hogy tetszik???

2017. jan. 21. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Írd le egy papírra és égetsd el.


Kiadod magadból de senki nem tudja meg rajtad kívül...


Haez lenne a gond

2017. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de 1-2órán mellete ülök és akor is a szemem csücskébol ot nezzem hogy mit csinal
2017. jan. 21. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha rákérdez mond hogy csk unatkozol aztán nézelődtél és pont megakadt rajta a szemed mert hirtelen mozdulatot tett vagy valami.


Ha rá se kérdez akkor semmi baj nincs szerintem

2017. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de valamikor oda nézek és látom hogy pont úgy támasza a fejét, mint én, pedig rám se nézett.
2017. jan. 21. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha téged néz úgy lehet bejössz neki.

Ha csak valahova lehet unja az órát

2017. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig ugy teszi a kezét a fejére mint én, amikor észre veszem akkor más hogy teszem rá 4-5 percre neki is ugy van a keze mint nekem, és igy megy 45 percig.
2017. jan. 21. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy szoros érzelmi kapcsolat van köztetek mert ez általába ilyenkor ösztönös... Neki is úgy lesz kénxelmes mikor meglát téged.


De az hogy ez titkolt szerelmi vagy csak baráti részéről azt nem tudom megmondani.

2017. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 22. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!