Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha egy lany bevallja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy lany bevallja nektek hogy tetszel neki, akkor az mar jo pont?

Figyelt kérdés
Magyarul, ti ezt szeretitek ha egy lany elmondja hogy mit erez irantatok? Mi a velemenyetek errol?

2017. jan. 22. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem nem kéne egy ilyen lány. Egy nőben legyen tartás, küzdjek meg érte, ne adja könnyen magát, ne legyen könnyű préda. Taszít a kezdeményező lány. K..va benyomását kelti.
2017. jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem kezdemenyezesrol van szo, meg nem is arrol hogy egy lany megmondja/irja a sracnak hogy szerelmes vagyok beled es jojjunk ossze meg talalkozgassunk, hanem csak annyi hogy "bejossz nekem" vagy "kicsit beledzugtam" ilyenek:)

Es koszonom a valaszt:)

2017. jan. 22. 07:52
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Első válaszoló nem tudom milyen világban él, de minden normális fiúnak bejön ha egy lány kezdeményez.
2017. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg?:))
2017. jan. 22. 08:15
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Normális fiú/férfi az elsővel ért egyet. Legfeljebb akkor nem, ha csak dugni akarja.
2017. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bit123bit ***** válasza:
100%
Ha a lány egy fiúnak bevallja hogy tetszel neki az már elég jó pont, mivel azok a fiúk akik félnek rá írni/megszólítani egy lányt nyilván lelkileg érzékenyek. Akik meg lelkileg érzékenyek azoknak meg a szerelem fontosabb, mert ha pl csak dugni akarnának akkor nem félnének annyira az elutasítástól. Ha most belegondolsz nagyon kevés az a lány aki nem ri**nc, tehát ha a fiú talál egy normális lányt akkor nyilván nem fogja csak úgy megszólítani, és el várja a fiú hogy a lány kérdezzen tőle. Lehet ez így hülyén hangszik, de nekem is van két lány ismerősöm akikre nem írok rá, vagy ha rá is írok akkor is el várom hogy kérdezzenek, mert félek hogy ha valami máshogy történik mint ahogy gondoltam, és lehet hogy soha nem latom többé. 18/F
2017. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én pl. szeretem, ha egy lány kezdeményez azzal, hogy pl. elhív valahova ilyesmi, de ha csak úgy odaállna, és azt mondaná, hogy tetszem neki nagyon kiábrándító lenne... Akármennyire is tetszik a lány.(tudom fura vagyok)
2017. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát,sok a variációs lehetőség :D

Mondjuk én most 3 hete beszélek 1 lánnyal,távol lakik,ezért csak ha valami komolyabb dolog lesz belőle,akkor fogunk találozni.Na mármost,ha mondjuk 4-5 hónapot beszélnénk,aztén taliznánk 1-et,lehet hogy megtörténne a dolog,mivel már mind a 2-en nagyon várjuk.De az olyan,aki 1 hét ismeretség után az első talinál lefekszik valakivel,hát....nem feleségjelölt,az biztos.Azonban ez még nem árul el semmit az adott lányról.

2017. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem alltam csak ugy ele hogy tetszel es kesz, meg nem is most nemreg ismerkedtunk meg, mar majdnem 7 eve ismerjuk egymast
2017. jan. 22. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Én lany vagyok, és semmiképp se mondanék MÁR olyat egy fiúnak, hogy "bejössz" vagy ilyesmi.

Szerintem kellemetlen. Nagyon kellemetlen.

13 évesen csináltam ilyet, és kínos még visszagondolni is, mivel még csak egy éve volt. Tehát nem volt olyan rég, hogy most nevetni tudjak rajta.

Írásban meg kellemetlen és személytelen is egyaránt.

2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!