Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek az osztálytársam felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akivel 12 éve egy osztályba járunk, viszont nyáron megtetszett.. Azt kell tudni, hogy igazából csak 10. osztály végén lettük kicsit jóban, mert létrejött egy kis baráti társaság, amiben mindketten benne vagyunk, viszont mi nem vagyunk ezek a nagy barátok, ő szinte észre se vesz :/ Tudom, hogy házinyúlra nm lövünk, de szerintem ez így végzősként nem sokat számít, ha már lassan elballagunk.. Mit tanácsoltok? Hogyan közeledjek felé?

2017. jan. 22. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :D
2017. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:DD pont ma gondolkodtam, hogy kiírok egy hasonló kérdést, mert erre már semmi válasz nem érkezet.. hát igazából azóta egy kicsit talán jobb lett a viszonyunk, de nem vagyok benne biztos, hogy bejövök neki, lehet hogy igen, és csak nagyon jól takarja.. a társaság egy-két tagja mondogatta csak így poénból, hogy most így a szerenád alkalmával mindketten berúgunk és lefekszünk, ők nem is tudják, hogy nekem tényleg tetszik, csak azért mondták, mert tudják, hogy még egyikünk se csinálta.. de a csaj nem nagyon mondogatta, hogy nem, inkább csöndbe volt.. túl vagyunk a szerenádon, de semmi nem történt.. igazából az esik rosszul, hogy a társaság többi tagjával mindig piszkálódik, hülyéskedik, keresi a társaságukat, nálam ez nem mondható el ez.. nem tudom ,hogy megéri e, így érettségi után még megpróbálom tartani vele a kapcsolatot, addig is még próbálok kicsit közelebb kerülni hozzá :)
2017. máj. 6. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!