Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet interneten ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet interneten ismerkedni legkönyebben lányokkal?

Figyelt kérdés

Tudom ott a facebook meg minden. De én olyant keresek aki szintén szeretne ismerkedni.

17/F



2017. jan. 22. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárhol tudsz neten ismerkedni, de nem ajánlom a neten való párkapcsolat kialakítását, mivel a személy ilyennek- olyannak valja magát, de aztán meg nem olyan élőben.
2017. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen bárhop ahol vannak ellenkező neműek. Ha azt akarod hogy ő is társat keressen, akkor társkereső, de az olyan lehangoló hely. Ez egyetlen tanácsom h csak neten ne jöjj össze senkivel, csak ha már találkoztatok:)

15/L

2017. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a neten inkább csak megismerném és persze találkoznék vele hogy eldöntsem akarok-e tőle valamit vagy sem
2017. jan. 22. 14:52
 4/5 Eppaz02 ***** válasza:
Hmmm talán az anotalkot ajánlom de ha valami egyedi stílusod van mint nekem az emo akkor hamar elküldenek a pi*sába
2017. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én speciel mindenhol szenvedek, ami a kapcsolatkialakítást illeti. Sose voltam az a nyomulós srác, hanem szépen tisztességesen szerettem volna mindenkinek a tudatába férkőzni. Végül a kacifántos soraim/beszélgetéseimnek köszönhetően úgy döntöttek, hogy inkább nem pazarolják rám az idejüket. Igazából ennek csak örülök, mert annál jobban fogom élvezni, ha végre megtalálom azt akivel klappolok kívül-belül.


De amúgy... gyik... Csak nézelődj és próbálkozz.

2017. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!