Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mi a velemenyetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mi a velemenyetek azokrol a csajokrol akik ezt a sportot uzik?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota rendszeresen lovagolok. Fiuk, mi a velemenyetek a lovas lanyokrol, errol a sportrol?


kort is lecci


16/l



2017. jan. 22. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem általánosítom be a lovas embereket inkább, mert én egyet ismerek, de az nem volt valami szimpatikus. Nem lehet így beskatulyázni, hogy lovagolsz, akkor te ilyen meg olyan ember vagy.:D Tehát mondhatni nem sokat számít a dolog, hogy űzöd-e vagy nem.


Az én lányismerősömnek pl feltűnési viszketegsége volt, és kicsit amolyan önérdekű volt, hogy finoman fogalmazzak:) (azért beszélek múlt időben róla, mert már nem találkozunk)

2017. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Combod biztos van az tény... :)
2017. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös vélemény, örülök, hogy van hobbija. Egy kapcsolatban lehet kisebbségi komplexusom lenne a ló miatt, de az más kérdés...
2017. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as ez egyből lejött xD


kérdezőnek: Semmi véleményem nincs :D Ugyan olyan mintha röpiznél vagy fociznál :'D

2017. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is lovagolok és egy fiúval azért szakítottunk mert "jobban szeretem a lovakat,mint Őt" , "érdekes,hogy mindig akkor van edzésem mikor találkozhatnánk" amúgy vele heti 5-6szor találkoztam edzés pedig 2-3 ,de mindegy 😁

L

2017. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmi bajom a lovas lányokkal csak az edzésükre\versenyükre ne keljen elmennem mert az a szerkó olyan hülyén néz ki a lányokon, hogy hányok.
2017. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amióta lovagolok szinte csak a lovas lányok érdekelnek. Előtte ugye nem voltak a környezetemben de amióta űzöm sok jó barátra leltem a lovardában talán mert azonnal megvan a közös érdeklődés. :) Gondolok itt azokra akikben látható az elhivatottság és szívből szeretik a lovakat, a lovaglást.


Szerintem a lovas szerkó meg szexy a csajokon de kinek a pap kinek a paplan! :) :D

2017. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Horserider85 válasza:
Teljesen pozitív eddig a véleményem róluk, én is járok lovagolni amúgy. (F)
2021. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!