Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz autód lesz barátnőd vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz autód lesz barátnőd vagy ez egy óriási tévhit?

Figyelt kérdés

Napokban szereztem jogosítványt az autó még várat magára,de már mindenki azt mondogatja,hogy ha lesz autód lesz barátnőd is..


Eddig a szerencse nem igen állt mellém barátnőszerezés terén,de nem adom fel. Én nem hiszek benne,hogy autó=barátnő.


Ti,hogy vagytok vele?

21/F


Kor/Nem ha lehet kérni.


2017. febr. 24. 18:30
 1/8 anonim válasza:
87%
Én szánalmasnak tartom, ha egy férfi a kocsival akar puncihoz jutni. Különben, ha ronda vagy akkor nagyon jó autó, mondjuk egy Ferrari kéne ahhoz, hogy egy nő dugjon veled. Ha meg nem vagy ronda, akkor lesz nőd autó nélkül is.
2017. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
figyelj biztos nem hátrány ha mondjuk egy jó autoval mész randira jobb mintha mondjuk egy ocska kerékpárral :) egy jó auto magabiztossá tudd tenni ami meg segíthet a csajozásban
2017. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
21 évesen szerintem nem a tini kategóriába kéne kérdéseket feltenned. Amúgy kértél nemet és kort is, én 26 éves férfi vagyok. De szerintem attól, hogy lesz autód nem lesz csajod.
2017. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egy nő arra bukik, hogy van kocsid, akkor az a nő olyan amilyen.

Persze egy természetes ösztön mindenkiben benne van, hogy ne maradjon éhen, így számít a pénz is, de ha valaki az egyik napról a másikra belédszeret, mert lett autód, akkor az egy rib.nc

2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gold diggereknél lehet esélyed.

Én autóként egy Audi A5 Sportbacket javasolnék.

2017. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mivel gondolom nem vagy milliomos,és nincs A5 sportbacked meg ferrarid,azért van más lehetőség is.

ha a csaj is imádja az autókat,és ha valami különlegesebbel mész oda(persze nem kell feltétlen drágának lennie),akkor az egy nagyon jó beszélgetőtéma lehet,ami dob az esélyeken.magabiztosabb leszel mert beszélhetsz a kocsidról,nem parázol annyira.

csak hogy példát is írjak:egy Chrysler Sebringem volt idáig(nem egy nagy tétel,Suzuki ár kb),a suliban pedig volt egy csaj aki imádta az amcsi kocsikat.elkezdtünk beszélgetni,voltunk bulizni is,stb.pedig a csajt szinte nem is ismertem,aztán a közös téma miatt kiderült,hogy tök jó fej.

2017. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszolóknak!
2017. febr. 24. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:

tévhit :D nekem jó autóm van, mégsincs még jelentkező :D

24/F

2017. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!