Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén leszek 15 a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén leszek 15 a barátom pedig 16. nemrég azt mondta neki az orvos hogy daganatos, ami lehet hogy rosszindulatú. Nagyon szeretem őt és nem tudom hogy hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
nagyon félek attól hogy elveszítem, ma is rosszul lettem.. kérlek segítsetek

2017. márc. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

hol van a daganat?

Figyelmedbe ajánlom a nagyon erős csípősparikát:D, ilyenkor egy próbát minden megér nemde?

2017. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tölts vele sok időt :)
2017. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom az eddigi válaszok nem érnek túl sokat:D

Próbálj mindig pozitív lenni a közelében. Neked kell most az erősebbnek lenned. Támogatnod , érdeklődnöd.


Esetleg beszélhetnél az anyukájával ,hogy mégis mennyire súlyos. lehet hogy a barátod nem tud mindent.

2017. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!