Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mennétek oda?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mennétek oda?

Figyelt kérdés

Elmentem fodrászhoz ~ 1- 1,5 hete, ugye várnom kellett így leültem és vártam, hogy legyen szabad fodrász, odajött, bemutatkozott, de amikor meglátott mintha kicsit lefagyott volna pár mp-re :D hajmosás után sétáltunk a székhez akkor is láttam, hogy a tükörből még rám nézett :D(bár lehet csak azért, hogy siessélmár :DD) Nem nagyon beszéltünk , de valamiért azt éreztem, hogy tetszem neki, vagy csak bemagyarázom magamnak, vagy azt szeretném hinni.. Gondolkodtam, hogy visszamegyek valamikor és ha ott van valahogy elhívom / elkérem a nevét bármi, viszont mi van ha benéztem és egyáltalán nem tetszem neki? :D A korát se tudom sajnos, de fiatalos volt, olyan 20 körülinek nézem..

Valami tanács? :/ Gondoltam rá megkeresem facebookon de az olyan izé, és a teljes nevét se tudom..:D



2017. márc. 16. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

BMW-el betörném az üzlet elejét aztán,

Én: -Nyugi van, kifizetem (ledob sok köteg pénz)

Emberek ott: -Azta ez tényleg sok köteg pénz

aztán miután felvágtam ezekkel a lányt meghívnám egy akciós KFC menűre ügyelvén arra, hogy keveset költsön és keveset egyen nehogy dagadt legyen.

2017. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Szolgáltató munkakörben dolgozók udvariasságát ne téveszd össze az érdeklődéssel. Facebookon ráírni meg kicsit tolakodó lenne. Ha kibírod, várd meg a következő hajvágást és menj megint hozzá és meglátod. Esetleg beszélgessetek közben, hogy egyáltalán van-e közös hang.

2017. márc. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ezert nem tudom mi legyen. De varok akkor es majd kiderul. 22 am.
2017. márc. 16. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!