Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a fiúk "megijedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a fiúk "megijednek" az intelligensebb lányoktól akik még szépek is?

Figyelt kérdés
Tehát nem igazán mernek kezdeményezni náluk.

2017. márc. 23. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Igen, nem a ronda látványtól és az olyan sötétségtől, aminek a jelenlétében érzem, hogy haldoklom...

Ez alapjén a kérdés után te okosnak vallod magad? Ezt te sem gondolod komolyan, nem osztom az észt meg semmi, de ha 1-2 perc alatt végig gondolod, akkor egyértelművé vállna számodra, vagy ha csak simán használnád a jó öreg gondoljuk magunkat más helyzetébe teknikát...

Nehezebben kezdeményeznél egy számodra tökéletes kinézetű és még jó ésszel megáldott fiatalembernél??

Csak, hogy a legtöbb kiemelkedő ember egoista és arrogáns is azt vedd figyelembe és ez is valakire igaz, van akire nem, én még örülök is ha nem arról kell valakiről beszélnem, hogy mik történtek eddig és mik fognak..

2017. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Én nem ijedek meg tőlük bár én hasonló vagyok mint amit leírtál csak fiúban, barátnőm még sohasem volt, egyedül érzem magam pedig bármit megtennék egy olyan lányért akiben egy kis közös vonást is látok.
2017. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

AKIK még szépek is...

Ha szép vagy akkor miért nem volt még barátnőd?? Azt mondod még okos is vagy, akkor csak tudod hogyan kezdeményezz 2-es, nos?? Nem értem miért kell odatenni elég sok kérdés alá azt, hogy én is olyan vagyok, ezzel csak hamis szimpátiát akarsz benn kelteni, mindenki les*arja milyen vagy, még sajnáltatod is magad, hogy uhh te mindent megtennél, de sajnos még nem volt alkalmad rá, ha olyan k*va szép és okos embernek vallod magad mi a problémád, hogy eddigi nyomorult életed során 1 lányt se tudtál meghódítani?

Hanyagold az üres dumát vagy máshol sajnáltasd magadat, de tudom nem a te hibád, a te közeledben PONT NEM ÉL, egy SZÉP ÉS OKOS lány sem igazam van-e? sajnáljunk téged, a görög félistent, aki olyan isten adta ésszel lett megáldva, hogy mindenki ámulatba esik tőle és irigykedni kezd rá, amint kinyitja a száját.

2017. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, inkább imponáló. Én a buta lányokkal nem tudok kommunikálni, egy intelligens emberrel mindig érdekes beszélgetéseim vannak, amikből tanulhatok, ezért inkább az ő társaságukat keresem.


1+3 téged is le$z@r mindenki, ne pofázz már oda minden kérdés és válasz alá.

2017. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
Szarjanak csak le :)
2017. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne ilyen lány a környezetemben, nagyon jól kijövök az okos lányokkal, de most lehet ezért engem leszólni, de nem akarok olyan lánnyal összejönni aki nem tetszik nekem, az ilyen lányokat csak barátként tudom kezelni, és sajnos a környezetemben az okos lányok nem valami szépek sajnos.
2017. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hűha valakinek napja van kedves 1. válaszíró, ha ideges vagy menjél ki az erdőbe harapj bele egy fába vagy fussál 2 kört, de nem kell itt osztanod az észt, azért mert megjött. Az eddigi normális válaszokat pedig Köszönöm.
2017. márc. 23. 22:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget...
2017. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű és egyben hihetetlenül intelligens lány tetszik most is. Számomra az intelligencia szexi. Szóval nem mindenki ijed meg tőlük.
2017. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kéne?
2017. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!