Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az első csóktól! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qksy kérdése:

Félek az első csóktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel egyutt vagyunk. O az elso baratom es azt mondta,hogy en kezdemenyezzek,mert onnan fogja tudni,hogy akarom..de en felek az elso csoktol. Ot szeretem es meg akarom csokolni,de felek. Tanacsokat kerek!

2017. márc. 25. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad ezen a félelmen. Ha mondta is, hogy te kezdeményezz, akkor ráadásul már az sem játszik, hogy mi van, ha ő nem akarja, mert tudod, hogy akarja. Szóval hajrá.


Először mindenki "bénázik", ez elkerülhetetlen, majd belejöttök.

2017. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne vedd fel. (CSOK hitel utalás)
2017. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb találkoztok akkor nézz mélyen a szemébe majd a szájára megint a szemébe megint a szájára. Le fog neki esni hogy mit akarsz ha nem tök hülye.

Ha mégse megmondhatod neki ,hogy akarod hogy megcsókoljon.


De te is megteheted. Le kell küzdeni a félelmed ,mégiscsak a barátod.

2017. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali. szoktatot talalkozni, vagy egymashoz jarni hogy legyen alkalom megcsokolni? mert ha igen, akkor tedd meg.:) nagyon fog orulni!:)
2017. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nincs mitől félned. Ha igazán szereted és nem akarod elveszíteni egyértelműen lépned kell! Tehát (tudom te vagy a lány), de legyen bátorságod lépni felé és minden jó lesz. 😉
2017. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!