Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belemenjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek? Mindketten 14 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok és voltunk már barátság extrákkalban, de most szinte barátok se vagyunk. Már egyszer csókolóztunk meg tapizta a combom meg ott is...stb. Azt mondta, hogy táborban ezt akarja csinálni velem, ha én is szeretném: felkapnálak az ölembe, lefektetnélek egy ágyra, lesmárolnálak, ölelkeznénk, tapiználak, csókolgatnálak, benyúlnék a pólód alá... Szerintetek belemenjek?

#fiú #lány #pasi szerelem csók smárolás #csaj tini
2017. márc. 27. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
A barátság extrákkal legtöbbször szexet jelent... De ezek szerint nem..? Szóval ahogy érzed. Ezt nem nekünk kell tudni. De az, hogy 14 évesen ilyet momd/csinál, nem éppen éretségre utal.
2017. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a barátság extrákkal dologgal, de azt mondod, gyakorlatilag barátok se vagytok...

Ezt kihasználásnak hívják, neki meg kapóra jön, hogy te lazán odaadod magad neki egy kis élvezkedésre.

2017. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még gyerek vagy, és ebből úgyis szex lenne.. szerintem ne menj bele, kell még egy pár év, hogy megérj a dologra testileg, és szellemileg is, de végső soron a te életed, mi nem szólhatunk bele, maximum a szüleid. de annyit tanácsolok, hogy várj :)
2017. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Egyrészt: ez csak kihasználás. Te magad írtad, már csak barátok se vagytok. Másrészt, ha kiderül, akár csak elkotyogja egy barátjának, egyből olcsó... mondjuk úgy könnyű vérűnek fogsz tűnni. Azután pedig valószínűleg senki sem szeretné megismerni a belső tulajdonságaidat, vagy ostromolni, ha ilyen könnyen megkaphatják a kötetlenebb dolgokat is.
2017. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En is leirhatnam amit gondolok, de maxiamlisan egyetertek az elottem szoloakkal.
2017. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
14 évesen? Azigen tesa,sztem várjál még ezzel 2-3 évet
2017. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem szexről beszélek sőt még pettingről se...csak smárolás
2017. márc. 30. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyél naiv!!!
2017. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De cukik vagytok :)
2017. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Még ha nem is feküdt le veled és a pettingelés sem kerülhet szóba, a srác valamilyen szinten így is kihasznál. Mielőtt bármit is mondanál a fiúnak, először magadnak tedd fel inkább a kérdést, hogy te akarod-e ezt egyáltalán.
2017. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!