Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mennyi az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mennyi az a legnagyobb távolság, amivel még vállalnátok egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy mindig úgy jött össze, hogy 150-230 km között sikerült távkapcsolatokba keveredni, nekem a 170-180 jött be leginkább, kicsivel több, mint 2 óra vonat :D Mert azért az idő is számít, lehet, hogy Debrecen csak 210 Pestről, de személyvonattal nem szívesen vállalnám be...:D

Tehát inkább időben mondom: 2-3 óra :) Egy Sopron-Záhony távkapcsolat azért már erős lenne :D

19/F

2017. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontos kilométer mondani,de például Budapest-Pécs abba még belemennék :D
2017. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem egy 50-60 km maximum. Nem azért szeretnék kapcsolatban lenni, hogy 2-3 hetente együtt töltsük a hétvégét .. de ez is, mint minden, ízlés kérdése ! ;)
2017. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a távolság. Jelenleg távkapcsolatban vagyok, 200 km.
2017. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Távkapcsolatban vagyok, Ő Londonban él, én itt Budapesten. Nekem nem a távolsás a mérvadó, ha valakit szeretek és ő távol él tőlem, akkor ez van, attól még szeretjük egymást és kitartunk egymás mellett
2017. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A barátom 18.000 km-re lakik. Mégis ugyanúgy szeretem. A távolság nyílván megnehezíti a dolgokat, de sokszor megéri vállalni!
2017. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én olyan 1000km-re tenném. Ez nem azt jelenti hogy tovább nem, de nekem amúgy is macerás, mert nem vagyok Pesti, így a repülés is nehezebb. De még egy külföldi kapcsolatot is bevállalnék ha a lány szép és ari.

17/F

2017. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!