Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ezeket a dominancia...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ezeket a dominancia harcokat egymás között mennyire veszitek komolyan?

Figyelt kérdés

Szóval két csaj akik ilyen be benne vannak, mennyire tudják ezt komolyan venni?

Voltatok mát ilyenben, vagy láttatok ilyet, ha igen akkor leírnád hogy mi is történt pontosan?

Van egy konkrét történetem, de azt nem írnám ki ha gondolod privibe leírom.


2017. máj. 11. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon személyiség függő szerintem meg persze szitu függő is. Nekem volt egy amit komolyan vettünk mind ketten, elég szarul jöttem ki belőle, azóta inkább kerülöm az ilyeneket. (amúgy írhatsz ha akarsz ) L/19
2017. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet súlyosságától függ, de ha olyan szerintem simán annyira mint a fiúk körében, csak mi ezt máshogy rendezzük le.
2017. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a sztorira, priviben elmesélhetnéd, hátha tudok segíteni.
2017. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha leírnád a történetet nekem privátban akkor talán érdemben is hozzá tudnék szólni. De csak lehet nem ígérek semmit.
2017. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!