Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
Azt mondták,hogy nem vagyok ronda,csak nem vagyok az ő esetük.Tök mindegy kikről van szó,már én magam sem tudom,internetes ismerkedésről vakerálok most.Ez még nem is volna akkora ,,probléma'',de mégis nyomaszt a gondolat,hogy sosem tetszettem még senkinek.Az osztálytársaim amikor beszélgetnek,hallom,hogy valaki odament hozzájuk,ismerkedni akart velük,stb...Suliban is megnézik a többi lányt,de én mintha szellem lennék vagy valami nem tudom mi...Miért vagyok ilyen szerencsétlen? 15/L
2017. jún. 12. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy igénytelen vagy, csak nem tudsz róla. Nem nagyon vannak csúnya lányok, csak olyanok, akik nem foglalkoznak magukkal.


Egyébként meg 15 vagy, még rengeteget fogsz változni, és hidd el, nem a rossz irányba.

2017. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

15 éves vagy. Talán rossz emberek között keresel kapcsolatot, vagy csak nem vagy elég nyitott másokkal.

Egyáltalán nem szerencsétlen dolog ilyen korban nem megtalálni az igazit. Rengeteg időd lesz még rá. Örülj inkább, hogy van elég időd magadra és senki nem akar csak a hormonok miatt összejönni veled (mert ebben a korban ez elég gyakori).

2017. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!