Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy 16 éves lány és egy 27 éves fiú összejön?

Figyelt kérdés
Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak? A lány szűz még és ez lenne az első komoly kapcsolata. Én vagyok a lány :)

2017. jún. 20. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Azt, hogy ha az anyja lennék, nem engedném.

23/N

2017. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
11 év van közöttük. Még azt sem lehet mondani hogy az apja lehetne a fiú. 27 évesen még nem öreg, sőt még 30 sem lesz, mikor érettségizel. De más nem is komolytalan siheder a fiú. Látom benne az esélyt egy életre szóló komoly kapcsolatra.
2017. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Megkérdezném a srácot, hogy azért a kislányokra hajt-e,mert nem tartja magát elég érettnek egy kora beli nőhöz.
2017. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
A srác már maszturbált mikor a csaj még csak g€ci volt. -_-
2017. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi szüksége van egy 27 éves fiúnak egy 16 éves lányra? Vagy te hagynád ott, mert túl sokat akarna. Nem hiszem, hogy vele akarod leélni az életed. Mit tudsz neki adni, amit egy vele egykorú lány nem? Erre gondolj. És arra, hogy miért 11 évvel fiatalabbal kezd ki?
2017. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a szüleimnek volt annyi esze, hogy átlássák, mire kellenék neki, és megtiltsák a dolgot. Végül is érthető, ha egy csinos 16 évest meg akar dugni egy 27 éves (a mai lányok amúgy is többnek néznek ki a koruknál) de aki komoly kapcsolatot akar egy ilyen kislánnyal, annak tuti valami kattanása van. A korabeli nőkhöz vagy nem elég érett, ahogy előttem írták, vagy pedig azért nem kezd velük, mert őket már nem lehet olyan gyönyörűszépen átk*rni, mint egy kis naiv tizenévest. Ezenkívül 27 évesen már nyilván tudja, hogy komoly kapcsolatban gondolkodni felesleges, mert 1-2 év, és a kis 16 évesnek elkezd járni az agyacskája, hogy ő még nem volt más palikkal, vajon milyen lehet? Röviden: később, mondjuk 25 éves kortól már nem gáz a 11 év különbség, de most még az, nagyon.
2017. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint semmi jövője ennek, de biztos lehetnek kivételek. Én 16 évesen még biztos nem voltam olyan értelmi szinten, mint most 25 évesen, sőt még 5 éve sem. De van egy ismerősöm, aki egyetemen phd-s, azaz már 26 éves és a barátnője most érettségizik, együtt vannak már közel 3 éve. Fogalmam sincs, hogy hogy, de együtt vannak és megértik egymást. Viszont a lány szerintem nagyon gyerekes még, mind a barátai, mind ő még az a vihogós tinilány, mint ebben a korban az összes. Azért egy épp doktorizni készülő embernek ez nem tudom mitől jó kapcsolat, de ők tudják
2017. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, pont a lényeg maradt ki: 16 éves koromban velem is kikezdett egy 27 éves pasi.
2017. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondom ennek semmi jövője nem lenne. Azért veled kezdett ki, mert az ő korosztály beli nőkkel nem tud mit kezdeni. Te jöttél, könnyedén befűzhette a naiv kislány fejed. Majd 1-2 dugás után meg itt fogsz sírni hogy mi volt a baj, miért hagyott el, meg miért csalt meg.
2017. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Srác?? Ebből is csak az ő értelme tükröződik, ha annak tartja magát 27 évesen.
2017. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!