Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lánnyal csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánnyal csak messengeren beszéltek, még nem találkoztatok kettesben, akkor milyen "jeleket" küldtök, ha tetszik?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Írom neki hogy aranyos,csinos stb
2017. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semilyet.. mert nincs értelme.. ha tetszik akkor megkell mondani nem szmáájlizni.. azzal nem ér el semmit sem.. amúgy is a szmájli gyakori azoknál is akik csak barátok (fiú és lány közti haverság vagy barátság) szmajliznak puszi ,szivecske jeleket közben a való életben meg meg se fordulna a fejükben .. ez a véleményem 19F
2017. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Veheted jelnek,ha megkérdi hogy nem találkoznánk-e valamikor?
2017. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ígyvan,az már egy jel
2017. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sarló kalapácsot
2017. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A sarló és kalapács szerintem már egy komolyabb szint, ott azért még nem tartunk ;)

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek:)

2017. júl. 10. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm, akivel ilyen szándékom volt naponta 3x megkértem a kezét, vagy elmondtam neki hogy szeretem :'D
2017. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!