Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-15 évesek válaszát várom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-15 évesek válaszát várom. Miért van az h csak az a menő a szép és a jó akinek Facebookon 100 on felül vannak a lájkjai?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legszánalmasabb dolog a világon, amikor valaki a lájkjaival dicsekszik. Nem leszel attól menőbb, mert 100+ os a profilképed. Kiváncsi lennék egyszer, hogy hány embert ismernek igazán abból a valahány 100 lájkolóból.
2017. júl. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ismerősöm sincs annyi mégis menő vagyok mert álprofilokkal zaklatok embereket.
2017. júl. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ŐŐ, aszem nekem még magamról sincs képem fb-n és fb-m is csak suli miatt van, de ha menő akarsz lenni fogsz egy üveg pálinkát, egy doboz cigit, elviszed suliba oszt te leszel a menő, mert kb így működik xd
2017. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok és egyáltalán nem így gondolom. Én is szinte soha nem teszek ki semmit a facebookra, ha igen, akkor is csak évente egy új profilképet. Nem is kapok sok lájkot, na meg ilyen kommenteket hogy "de szép vagy" meg hasonlók, pláne nem. Tudom, hogy nem én vagyok a legnépszerűbb, de nem is érdekel. Mellesleg, az a fiú, aki tetszik nekem, ő sem valami nagy közösségi oldal használó meg lájkvadász. Én nem szeretem az ilyen embereket.
2017. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs 100 like a képeim mégis szeretnek az emberek s többen ismernek. Szerintem a likeok sokat nem érnek csak azt mutatják hogy kinek mekkora álarca van. Amiért valakinek nincs rengeteg likeja lehet szép és jó fej, nem egy ilyen embert ismerek.
2017. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igazság szerint én 14 éves vagyok és egyetlen egy közösségi oldalam sincs. Ha valamit szeretnék, akkor vagy felhívom az illetőt vagy pedig "dobok" neki egy üzenetet. Világ életemben kerestem erre a választ, hogy mitől "menő" valaki, ha +100 lájk van a képén, de ez is halad a generációval, illetve attól is függ, hogy milyen minőségű képeket raksz el és hogy mi van rajta.
2017. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a vágy h lehessen dicsekedni. És amúgy nálunk nem teljesen igy van h az a meno csak talan egy picit szimpibb lesz az ember persze csak ,,szimpatikusabb"mert h elegge nepszeru az illeto es ezt legtobben szeretik is hangoztatni es azert ezt mindenki latja de azert ,,szimpibb" lesz.
2017. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy likevadász lehetsz 10/10 csaj akkor se lessz 100 likeod, ha likevadász vagy lehetsz ronda akkor is összelehet hozni xd
2017. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!