Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy egy klubban, vagy buliban ismerem meg az igazit? 17L

Figyelt kérdés

Buliztam egy fiuval pár napja, nagyon jól éreztük magunkat, kb végig együtt voltunk csókolóztunk is picit (ő többet is akart nyilván), vajon mennyi az esélye hogy ebből lesz valami komolyabb?

Nyilván nem vagyok hülye, ismerem a bárokban minden csajt felszedő pasikat, de ez a fiú tényleg felkeltette az érdeklődésemet. Hogyan ismerhetn meg jobban hogy ne tűnjön nyomulásnak? Nekem alár egy jó barátság is megfelel vele..



2017. júl. 30. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ilyen helyeken többnyire egyéjszakás vagy szexpartnereket ismerhetsz meg. Vagy lehetnek rövidtávú kapcsolataid.

Egyébként ha bejön neked, hosszútávon te szívod meg és a saját idődet rabolod, ha leredukálod barátságnak, és végignézheted, ahogy mással is ismerkedik.

2017. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csak ismerd meg :) aztán majd kiderül mi lesz :)

lehet hogy pofára esés lesz, lehet hogy nem :) kiderül :)

2017. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DollarDog ***** válasza:

Buliban/klubban a legkönnyebb párt találni magadnak! :D

Viszont igen! Azokkal az a gond hogy max 1 éjszaka! Viszont ki tudsz fogni sok olyat aki nem erre meg és többet akar :D

Egyszerüen csak ne ezekre a srácokra menj:


-A macho! Bizongatja hogy ö a legjobb és csak megfektet és otthagy! Ők általába 2 korsó sör után kifekszenek :D


-A legrészegebb! Na ez olyan mint én janemide! Ők a legtöbbszőr azt se tudják már hol vannak amit mondanak szinte sose vedd komolyan kivéve mikor azt mondják hogy megdugnának mert az általában igaz!


De legegyszerűbb ha többször találkozol vele megismered és happy end! :D

2017. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 0,1%-ék de még lehet sokat is mondtam...Itt max egy éjszakára elvinnének és ennyi.
2017. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
2017. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!