Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem, de elronottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de elronottam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Na akkor helyzet az az lenne, hogy van egy lény akit hát szeritntem kimondhatom, hogy nagyon szeretemm. Szegényt volt,hgy kihasználtam, egy párszor, de ez fordítva is működött, mind a ketten hazudtunk már egymásnak. Ő is szeret engem (azt mondja) Sok mindtan megcsináltunk már egymással, jó és rossz értelemben is. Nem rég újra akartam volna kezdni vele mindent de ő nem akarta. Valaki tud segíteni, hogy beszéljek vele, vagy mit kezdjek ezzel az egészel. Tudom, hogy 100%-ban az én hibám az egész. Valki segítsen. F/18 L/17

#szeretés #egymással #elronottem #mindaketten
2017. aug. 11. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Szerezz egy nyelvtankönyvet.

2. Hagyd a francba, veszett ügy. Szegény csajt kihasználtad, hazudtál neki, a helyében én is elkerülnélek, nemhogy kapcsolatot akarnék. Majd máskor 2x is elgondolkozol a követköző lánynál, hogy mit mondasz neki, és mit csinálsz.

2017. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sokat írtál az előzményekről de 1 valami van ami talán bejöhet ez univerzális.

Legyél vele őszinte elmondod neki még egyszer utoljára mi a helyzet és teljes őszinteséggel ha szerencséd van akkor alszik rá egyet ( az már világi szerencsé) ha nincs akkor elhajt mint bába a magzat vizet ebben az esetben elfogadod a döntését és tovább lépsz akkor 100% ig biztos lehetsz benne hogy soha többet nem lesz nála esélyed. Ezt a jövőben jobb lesz ha használod. Soha ne hazudj a barátnődnek egy lélegzet vételből megmondja ha így van. Inkább mond azt hogy nem akarsz róla beszélni ha olyan a téma de ne hazudj. Abban a pillanatban oda a bizalom én onnantól kezdve meg is kezdődik a visszaszámlálás.

2017. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!