Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van. Nagyon megbántott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. Nagyon megbántott a barátom, mégis nekem van lelkiismeretfurdalásom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt ő 19 én meg most leszek 18. Most érettségizett juniusban. Mindenkinek vigyázba kellett ülnie, meg már tavaly ilyenkor azt hallgattam, hogy így parázik meg úgy parázik, meg, hogy majd kevesebbet fogunk tudni talizni. Ok, tudomásul vettem, támogattam. Meg is lett neki, minden jól ment stb stb. Nem szoktunk veszekedni, de nyáron rengeteg vita volt. A szűlei miatt, mert iszonyat furcsák. Nem voltunk sokat együtt. Pénz és stb. De mindent megbeszéltünk. Most lesz a szülinapom erre bejelenti, hogy ki szeretne menni 3 hétre a szülinapom után pár napra rá külföldre.(még tanul, utolsó éves) köpni nyelni nem tudtam. Nyáron annyit nem tudott megszervezni, hogy 1 hetet együttlegyünk most meg ez.... kicsit kiakadtam de mondtam azt csinál amit akar. Erre ő: hogy már előtte lemondta mikor én kiakadtam. Mondom de miért? Erre ő; miattam. De mondom ha akar menjen engem nem zavar(itt már le voltam higgadva) végül nem megy de kész elegem van, ha ezt én csinálnam én lennék a legrosszabb.. persze ő csinálhatja. Most is megbeszéltük 4 kor telefonálunk erre most nyögi be, hogy a családdal megy vásarolni.. Es komolyan mondom én meg most fogok érettségizni és egyáltalán nincs erre tekintettel.ja meg hétköznaponként 20 percet találkozunk reggel. Meg max péntektől szombatig együtt vagyunk..
2017. szept. 7. 15:28
 1/3 thunderofyou válasza:
Egészen őszintén én a helyedben tuti dobnám. :,) Ennél jobb ötletem sajnos nincs. :(
2017. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az első válaszolóval kell egyet értenem, ha nem vagy boldog vele, akkor nem fog működni a kapcsolat :(
2017. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Játszmázik. Hagyd ott, csak tönkre fogod magad tenni.
2017. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!