Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fura ha a lánynál otthon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura ha a lánynál otthon van óvszer?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy lánnyal és amikor átmentem hozzá akkor volt nála jó pár óvszer.Külön doboza van ehhez és nem értem,hogy miért van nála ennyi.Lehet túlreagálom,de furcsa számomra kissé.
2017. okt. 16. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
gyüjti a dobozt ><
2017. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy direkt be biztosította ha a szexre kerül a sor..vagy lehet hogy az előző pasija (Ha volt neki) az hagyhatta ott vagy annak vette..
2017. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
ki ne találd, hogy gumival is megcsalásnak számít
2017. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy felelősségtudatos csaj,aki gondol a maga biztonságára. Mi ebben a gond?
2017. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert lenne fura?
2017. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a fura? Kotelezo a fiunal dugni?
2017. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A múltkor vettünk egy raklappal és csak a felét használtuk fel dugásra, így a többit ott hagytam nála.
2017. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!