Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire meghatározó a köröm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire meghatározó a köröm szépsége, fiúk?

Figyelt kérdés

Van egy rendellenességem az egyik kormomon (ugy néz ki, mintha gombás lenne, pedig nem az, kivizsgaltattam 3 dokinal, egyik sem tudott semmit mondani, csak azt, hogy nem gomba es valszeg genetikai okok miatt ilyen), amin csak a műtét segítene, de meg nem vagyok annyi idős, hogy meg lehessen csinálni, igy igy marad egy par évig meg. (Kétszer mar leesett magától, egyszer levetették, semmit sem javult) Fiuk, ez lehet hátrány nálatok?


Ezen kívül mit gondoltok arról, ha egy lánynak hosszúak a kormei —> nincs levagva sokáig? Tetszik, nem tetszik, tok mindegy?


Köszi a válaszokat srácok!


2017. okt. 24. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Olvasd végig!

A külső megfog, a belső megtart.

Ha egy olyan a belsőd, ami tetszik a srácnak, akkor nem fogja zavarni.

Lehetőleg próbáld meg elrejteni az ujjad, majdcsak később mond el neki.

2017. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ápolt akkor nekem nincs semmi bajom vele. Ha szeretem a lányt akkor is megfognám a kezét ha valami nagyon nagy gáz lenne vele.
2017. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szamomra ez nem szamit mivel nem a kormoddel fogok beszelgetni hanem veled. Es kit erdekel egy ilyen apro kis dolog. Ha valakinek ez baj akkor meg a gondolkodasa gyerek
2017. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hosszú köröm tud jól is kinézni, ha az ápolva van, de amiatt az egy hibás miatt nem ajánlom, hogy feltűnőek legyenek, mert az odavonzza a tekintetet, és akaratod ellenére rá fognak nézni arra az egyre. Ha nem a hüvelykujjadon van, akár a randira be is kötözheted, majd azt mondod a fiúnak, hogy meghúztad az ujjad. A körömről egy szót se! (Adsz magadnak egy kiskaput)
2017. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, legalábbis nem hiszem, ha csak annyi a hiba, hogy kisebb-nagyobb színelváltozás van rajta, de ha egy sivatagi holló kutya evolválódik ki belőle, akkor már megijednék. :D
2017. okt. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!