Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki csak azért mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak azért mondja ezt, hogy ne érezzem magam rosszzul?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet,amikor felhozódik a barátnő téma,mindenki azt hiszi,hogy van de közbe sehol semmi és amikor mondom,hogy tényleg nincs senkim és amikor átbeszéljük ezt a dolgot a végén mindig megkapom,hogy ilyen személyiséggel ami neked van,harcolni fognak érted a lányok.

Olyan is volt,aki azt mondta(bár ő idősebb nő volt,család barátja)"nézett sokáig"majd amikor én is ránéztem odasúgta anyumnak,jajj milyen aranyos arca van Norbinak,majd nekem is,hogy ne aggódj semmit,minden lány rohanni fog utánad meglátom.

Na hát az van,hogy ebből egyik sem igaz,lány barátaim sincsenek,ha valakivel elkezdek beszélgetni neten valamivel mindig lekoptat,az elején még nem is zavart,ugyan azzal a kedvel mentem tovább ismerkedni,de már nagyon ráuntam,hogy mindig én kapok visszautasítást.

Személyesen nekem lehetetlen az ismerkedés tekintve,hogy nem járok el itthonról,max edzésekre meg nagy ritkán ha rá tudok valakit venni arra,hogy menjünk el valahova,de általában ott sincsenek lányok.

Szóval nem értem minek mondják ezeket a dolgokat,csak azért,hogy ne érezzem magam rosszul,hogy nincs senkim?



2017. okt. 29. 18:05
 1/8 A kérdező kommentje:

meglátod*

Bocsi a helyesírási hibákért.

2017. okt. 29. 18:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17,bocsi ez lemaradt.
2017. okt. 29. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondhatják azért... Kb mindenkinek ezzel jönnek, hogy tolongani fognak utána meg mittomén... nekem is. Aztán sehol semmi :D
2017. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pacsi akkor :D
2017. okt. 29. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ezt mondják, és ne haragudj, hogy ezt írom, de örülj neki, mert vannak olyan bunkó családtagok, akik kb megaláznak ebben a témában. :D De attól még momdhatnak igazat, és adhat neked egy kis önbizalmat. Ha jól emlékszem 17 éves vagy, iskolába csak jársz, elvileg ott lennie kéne lányoknak, barátkozz velük. Edzésen nem tudom mennyire vannak lányok, de mondjuk oda is el kell jutni valahogy, út közben is beszélgethetsz. És hogy lehet, hogy nagy ritkán tudsz rávenni valakit arra, hogy kimozduljatok? Menj valami haverral, vagy menj egyedül, akár sétálgass, vagy hasonlók. Ha a neveddel rá tudsz írni bárkire, akkor le is szólíthatsz bárkit. :)
2017. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Èn is emiatt èrzem magam rosszul. Mindenki mondja hogy milyen jò alakom van meg hogy elmehetnèk modellnek. De a fiùk kb meg se nèznek. 15/L
2017. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is ugyanígy voltam, mint te, viszont mikor egyetemre kerültem akkor kezdtek érdeklődni a pasik irántam. Normális kapcsolatom sajnos a mai napig nem volt mondjuk :(

L/20

2017. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!