Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buszon van egy szép lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon van egy szép lány mindig együtt megyünk, hogy beszélgethetnék vele esetleg?

Figyelt kérdés
Amikor jövök haza edzésről este egy szép lány száll fel velem mindig együtt meg néhány pár ember, köszönőviszonyban vagyunk de igazából ő kinézetre kb 16-20 lehet, vagy ki tudja, én pedig 15 viszont nem tudom, hogy merjek-e próbálkozni vagy mit csináljak? Nagyon szép csaj és szerelmes lettem belé

2017. dec. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, mit veszíthetsz? :) ha nem jön össze, legalább szerzel egy széo barátot;)
2017. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
"Szia bocsi hogy csak így megszólítottalak nem szoktam ilyesmit csinálni annyit szerettem volna mondani hogy nagyon csinos vagy, nincs kedved beszélgetni?" pl
2017. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivan ha ő igazából 20-22 éves? :0 elég gáz lenne ha egy kissebb tini próbálkozna be nála sztem
2017. dec. 4. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először keresd meg a tökeidet, hogy oda merj menni hozzá.
2017. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jegyeket bérleteket.
2017. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, a mai lány felhozatalt nézve lehet, hogy zaklatásnak veszi, és feljelent :D

Kivéve, ha valami extra sármos és/vagy extra jó dumás srác vagy :D

Különben börtön :D xdd

2017. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként tolakodónak érzem, ha ilyennel szólítanak le az utcán, buszon akárhol, de az én vagyok. Lehet jobb lenne úgy kezdeményezni a beszélgetést, hogy pl. beülsz mellé és megkérdezed, hogy mit olvas vagy ilyesmi. Ha még sosem beszéltél vele akkor legalább itt kiderül, hogy a személyisége is szimpatikus e, nem csak a külseje. (Elég kiábrándító, mikor valaki nagyon szép, csinos aztán megszólal és rájössz, hogy sík hülye.) Ha esetleg beszélgetés közben rájössz, hogy a személyisége mégsem jön be, így nem lesz ciki később egy buszra szállni vele. Legalább is nem annyira, mintha kikosaraz aztán utazhatsz vele minden nap. Attól ne félj, hogy idősebb, én is 2 évvel idősebb vagyok a páromnál. Így felnőttként már nem olyan gáz, de mikor én voltam 18 ő meg 16...azért meglepődtek, ha megtudták, amúgy idősebbnek néz ki meg már akkor is magas volt. Ha esetleg tényleg sokkal idősebb nálad akkor mond meg, hogy "ne haragudj, fiatalabbnak nézel ki". Szerintem ezért még senki sem haragudott meg. :D
2017. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!