Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki elmegy a Balaton sound-ra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elmegy a Balaton sound-ra az attól még lehet normális lány? Vagy mindenki aki odamegy az egy nagy . Va?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Figyu mit vársz fesztiválon szentmisét? Vagy etikett tanfolyamot? Gondolkozz már.


Amugy efottra járok mert jobb. Heti bérletet veszek. Minden nap mással k+rok..

Delutan röpizek egy csajjal este még a zacsimat is benyeli.

Volt hogy egy megyémbeli fodrászcsajt nyomtam úgy hogy a barátnője nyalta le a szaftomat a pattanásos fenekéről. A csaj akit meg b.tam 2 vodkát kapott barátnője egy doboz cigit. És bevállalták. Fuh tudnék mesélni.

2017. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Az biztos, hogy dugni, szopni szerető csajok kedvenc fesztiválja!
2017. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Fél óra egy csaj. Esti koncertnél mindig két mai divat szerint rozefröccsel mentem tombolni.

Egyik az enyém és sorba kérdezgettem a lányokat ki kéri a másikat ki issza meg velem. Egyik eljött a sátramba ahol sátrat állítottam. Xd

18 éves szülinapjára hozták fesztivalra. Megd@gtam keményen úgy hogy a végére majdnem sírt a sok bortol meg finganom kellett. Tele volt a sátor a szagommal az meg csak röhögött. Elláttam a baját és sajnos a hajaba ment az arany spricc. Huhh jó volt. Kifelé még közös fotót is ajart velem.


Meg kapott egy kamu telefonszámot.

Egy rozé fröccs....és arcon élvezhetsz bárkit

2017. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Haverom egy feleséget pakolt meg keményen! Egyik sátor mögött ahol wck voltak és nem lehetett látni. Csaj mászott rá. A haverom még az ánuszát is kinyalatta a csaj megtette. Aztán megpakolta a végén meg teló számot cseréltek.

A csaj két éve volt akkor feleség.


Ez a 21. Század.

2017. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Volt hogy anya lánya közösen mentek de az a strand feszt volt augusztus végén. A lány titokban akart kúrni hogy anyja ne tudjon. Egy srác pakolta kicsit bénán anyja meg full részegen rajta kapta a lányát azt csak röhögött. Aznap az anya csak egy orálra volt kapható ezt munkatársam támassza alá. Zsepibe volt a spricc...körülmenyes anyuka



Minden évben az össszes feszten ott vagyok mert ott vadászok



Sokan kertelnek én kimondom amit ki kell. Meséljek még? Fiatal angol tanárka, rokker csaj, tetkószalonos pipike stb?

2017. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az angoltanárt elolvasnám!
2017. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem rossz történetek :D ..... De reméljük igaziak.
2017. dec. 7. 21:54
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Az angol tanár kis pályakezdőke volt. Én nem ismertem egyik haverom szólította le angolul de elég bénán. Csaj mondta hogy kijavítja mert angolt tanítba haverom meg vállalta ezt. Kicsit később együtt táncoltak aztán a csajnak kinn volt a cicije. De mondta ő semmit nem vállal mert normálisan bulizni jött.


Kis piálás kis üvegezés kis cigizgetés ismerkedés volt aztán bumm. Üvegezéskor én a cicijét kaptam be ezt engedte. A haverom a másikat. Ez annyira felizgatta hogy a haverom elkezdte kinyalni mindenki előtt de a csaj eltakarta törölközővel. Mi kicsit félrehúzódtunk hagytuk a haveromat aki megpakolta gumi nélkül és a törölközőre spriccelt. Utána poénból kérdeztem meg hogy akar e még egy menetet. Nem is szólt csak magához húzott és smárolni kezdett.

A száján éreztem a haverom kukiját így gyorsan abba hagytam és a sajátom digtam bele. Zacsit és ánuszt is nyalattam erről lesi fotó is készült ( rohadt haverok xd) megpakoltam gyorsan de nem foglalkoztam azzal hogy neki jó legyen. Arcra spricceltem és a rövid hajába tettem a makkom a végén.

Utána mentünk tovább a csaj kapott 4 ezer fotintot és a harmadik haverom vitte utána inni. Elvileg ő már nem pakolta meg.

2017. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Tetkós csaj a legjobb. Vagán leány belevaló. Szó nélkül engedte a másik lyukba és utána be is kapta. A vegén közölte hogy a tabiról letiltották mi meg nem védekeztünk . vegeredményt nem tudom...van egy irodista pasija aki elégge nem hozzá való mondta is sokszor. Ki volt éhezve és dugni jött. Én kamuból úgy füztem be hogy nemsokára varrják a tetkómat...innnen megvolt a téma. Parkoló mögött nagy Efott reklámtábla volt ott dugtam meg a csajt volt hely jó idő volt. Semmit se kért érte csak hívjak taxit mert a telója lemerült és menni akart.

Mélytorokban ász volt

2017. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Siófokon a total dance is hasonló volt. Frissen erettségizett paraszt lányok voltak . kicsit drága volt mert 4 en voltak mindegyiket itatni kellett ( horror árak korsó sör ezer ft ! ) egyik odaadta magát. Környéken volt szállasom csupa fiatal volt ott egy diakszallon. Ugy meghuztam a csajt hogy a szomszédok kopogtak meg tapsoltak hogy szép volt.

A végén sírt mert a barátja otthon van meg összevesztek előző nap stb.

Mondtam béküljenek ki szeressék egymást stb.

Barátok lettünk de a spermám a szájában volt csak kiköpte.....aaaah de jó volt



Szinte minden csaj akit húztam foglalt volt. Es mindegyiknek sz@r a párkapcsolata. Minek ilyen világba kapcsolat ha mindenki csak sír nem? Én vadászok és mindig sikerrrel járok.jó duma meg kis pénz azt kész!

2017. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!