Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak nekem jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak nekem jönnek be a rövidhajú lányok? 16/f

Figyelt kérdés
PL: [link]

2017. dec. 28. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ő mondjuk irtóra bejön.

De sajnos sokaknak nem áll jól, pláne ha nem ilyen rövidre, hanem szabályosan fiúsra nyíratják.

2017. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem még az is elmegy :D
2017. dec. 28. 10:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem jönnek be mert szerintem nem mindenkinek áll jól ritka az az eset amikor azt mondom hogy jó
2017. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
biszex vagy , nincs ezzel baj.
2017. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na hát ez a kép még engem is megborított,mert az a csaj azzal a hajjal nagyon bejövős még nekem is,pedig én nem nagyon vagyok oda a rövid hajú lányokért

De amúgy változó,nem sok lánynak áll jól a rövid haj szerintem,de akiknek igen,azoknak nagyon

2017. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez még nem a rövid haj kategória, ez még elfogadható. De nem, nem jönnek be a rövid hajú lányok.
2017. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. De ami a linken lévő hölgynek van haja az kifejezetten jól szokott állni egyes lányoknak, akiknek hasonló az arcvonásuk. De én ismerek olyan erősen elhízott nőket akiknek szintén jól tud állni egy hasonló stílusú haj. A barátnőmnek mindig is hosszú haja volt, de neki is hasonló stílusú haja volt tavaly és neki is nagyon jól állt, de ő sokszor hajpántot viselt. Jelenleg Kleopátra stílusú haja van úgy hogy hátul kb a nyakáig ér, de a terve az hogy ismét megnöveszti legalább hátaközepéig.
2017. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen, bár még az ennél rövidebbet is szeretem, akár oldalt felnyírtat. :3 A linkelt lány nagyon szép. :3

18/F

2017. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorikerdesek-en láttam egy olyan kérdést ahol egy lány ilyen/ilyesmi hajat akart
2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,így keress rá:

Pár centis(pixie haj) bejön a fiúknak?

Vagy valami ilyesmi...

2017. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!