Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő mit érezhet és én mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mit érezhet és én mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, ez hosszú lesz, de kérlek olvasd végig, sokat jelentene a segítség...:)

Szóval nyolcadikosok vagyunk, osztálytársak. Hetedikben kezdődött minden, addig úgy igazán nem is ismertem, legfeljebb csak köszönőviszonyban voltunk egymással. Semmi konfliktus vagy ellenszenv nem volt köztünk, egyszerűen közömbösek voltunk egymás iránt már ovi óta. Hetedikben aztán egymás mellé lettünk ültetve, amivel minden megváltozott a kapcsolatunkat illetően. Elkezdtünk beszélgetni, megismerni egymást. Nem mondanám, hogy minden happy volt, úgy kell elképzelni minket akkoriban, mint egy csipkelődő, néhanapján veszekedő házaspár. Osztályon belül így is voltunk emlegetve. :D De amúgy teljesen jóba lettünk. Kezdett leomlani a róla alkotott elhamarkodott véleményem, miszerint egy elkényesztetett, beképzelt, nagyképű okostojás. Nem akartam magamnak se bevallani, de ahogy közeledett az évvége, az egyik kirándulásunkon magamnak és két barátnőmndk is végre sikerült bevallanom, talán kezdek többet érezni iránta. Nagy nehezen beismertem az érzéseimet, és többé nem tagadtam ezeket magam, és a barátaim előtt sem. Sokszor éreztem azt, hogy talán neki is én, de annyira bizonytalan vagyok, egyre jobban azt érzem, hogy neki én mégsem. Ekkor volt egy időszak, mikor nem akartam szeretni őt, mondván úgyis veszett az ügy. Megpróbáltam utálni, és ez kicsit sikerült is, de emelett mégis szerettem. Elbizonytalanodtam mindenben, és nem tudtam, igazán mi is történik velem, de aztán megint elkezdett nagyon kedvesen viselkedni velem, és nem bírtam tovább azt mondogatni magamnak, hogy "nem szeretem, nem szeretem, nem szeretem, utálom őt." Megint elkezdtem újra kedvelni, és rendesen beléestem. Minden olyan jó volt, tényleg sokszor éreztem azt, hogy talán ő is érez valamit irántam, jól elbeszélgettünk, hülyéskedtünk, szórakoztunk, beszólogattunk egymásnak, húztuk egymás agyát, de valami megváltozott mostanra, nyolcadikra. Van egy lány az osztályban, aki szintén elkezdett valamit érezni a fiú után, de ő nem olyan mint én, azaz nem tartja meg magának és a számára fontos pár embernek, hanem elhíreszteli mindenkinek. Már tavaly is tudtam, hogy a csajnak tetszik, de idén kezdett a dolog komolyabbra fordulni. A lányról tudni kell, hogy igazán roddz családból származik, elképzelheteten körülmények között él a rengeteg testvérével és az anyjával, rossz tanuló (a fiúval ellentétben) és ezért még nem is ítélném el, de elég beképzelt, magamutató, és tovább nem is részletezném. Eddig úgy gondoltam, a fiúnak csak nem jön be, mivel a lány a pontos ellentéte, nagyon nem illik hozzá, de pár hete elkezdte átvenni a lány ezt a menő csajos vonalat, azaz Iphone, Adidas cuccok, zöld szőrmés kabát, és azóta mintha a fiút is elkezdte volna érdekelni. Egyébként a házuk majdnem rájukborul, de ilyenkre van pénzük. Hetedikben még tök rosszul nézett ki, és egyáltalán nem érdekelte a fiút. Ezen a héten láttam őket először együtt úgy igazán, megfogták egymás kezét, közös kép, ölelés... A srác állítólag most be is vallotta a lánynak, hogy szereti. Nem tudom már mit gondoljak, a fiúval múlt héten beszélgettem, kérdeztem a lányról, hogy mi is van köztük, és akkor még azt állította, hogy neki nagyon nem jön be. A stílusa, a családja, a mindent láttató ruházata, és a pasizó életvitele miatt. Még azt mondta, csak azért van vele, mert élvezi azt, hogy a csaj rámászik és fut utána. Ezen a héten minden megváltozott.... Még a barátai előtt is bevétte a csajt. Hát nem tudom, mi is van köztük, és hogy miért is csinálja ezt. Tényleg csak a figyrlmet élvezi, és hogy valaki teper utána, vagy tényleg beleesett és csak tagadja előttem és a barátai előtt is, mert szégyenli a lányt és az érzéseit. Hogy deríthetném ki, mit érez igazán? Vagy hagyjam a fenébe, és felejtsem el? De hogyan?



2018. jan. 5. 19:40
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia

Ahogy olvasom ennek a sracnak nem baratno kell, hanem kutya aki fut utana. Te semmi kepp se tedd az onbecsulesed orizd meg, ugy kerulhetsz kozelebb hozza hogy peldaul rairsz beszelgettek es megemlited hogy sulin kivul is talalkozhatnatok meg ilyenek

2018. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Finoman érdeklődj a fiú és a lány közti kapcsolatról, de ne a közönségtől, hanem tőlük! Ha már úgyis padtársak vagytok, könnyű dolgod lesz.

Sok sikert! :)

2018. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!

Már nem vagyunk padtársak, szeptembertől mások mellett ülünk. Pont múlt héten megkérdeztem tőle, hogy szeret e a mostani padtársa mellett ülni. Erre az volt a válasza, hogy utál ott ülni, és mellettem fényévekkel jobb volt. Ezt olyan jó volt hallani tőle! Futni semmiképp sem fogok utána, azt inkább ráhagyom a másik lányra... :)

2018. jan. 5. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Valószínűleg azért tetszik ismét mert lett csaja. a kelendő egyedek mindig vonzóbbak.
2018. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hali, nem olvastam el, addig csak hogy osztálytársak vagyunk. Első számú szabály, hogy osztálytársakra nem megyünk.
2018. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!