Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szerint nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint nem volt semmi, a srác szerint igen. Kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm volt kint diszkóban, én nem voltam akkor otthon. A pletykák szerint csókolózott egy sráccal, de ő tagadja ezt. Volt merszem elhívni a fiút egy kávéra, és szépen, nyugodt körülmények között megbeszélni a dolgot. Azt mondta, hogy igen, csókolóztak, ő bepróbálkozott, barátnőm meg engedte, és hogy sajnálja, nem tudta, hogy mi járunk. Barátnőmnek ezt még nem mondtam, de már számon kértem rajta az esetet, azt mondja, hogy csak táncoltak, de amikor megpróbálta a fiú, ő visszautasította. Kinek higgyek, mit tegyek?

Az is megbonyolítja a helyzetet, hogy ez még nyáron történt, de a pletykák suli kezdetekor kezdtek el szállingózni. Barátnőm ekkor felhívott, hogy ne higgyek ezeknek... mielőtt még mástól tudom meg. Fáj, hogy csak akkor szólt nekem erről, amikor megtudta, hogy visszajuthat hozzám. Ez miatt is gyanús nekem ez.



2018. jan. 13. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A srác mond igazat.
2018. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsalt.
2018. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne higgy a barátnődnek..

A srác tök normális volt,hogy bevallotta és bocsánatot kért,amíg a barátnőd hazudott.

2018. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hazudik!
2018. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta el, mert igaz ez az egész. Nem volt akkor érdemes kimagyaráznia, (sőt, ki mondaná el hogy "figyuzz, megcsaltalak?" Persze vannak őszinte emberek), szóval most próbál megmenekülni a helyzettől. De nem tud. Ne haragudj, de te leszel itt a leghülyébb, ha hiszel neki. Meg lehet bocsájtani neki, de aki megcsal egyszer, az többször is megfog. Megfogja szokni a helyzetet "oszt" annyi. Itt csak te fogsz szenvedni.

Tudom, hogy a kapcsolatban a bizalom a legfontosabb, hogy ne egy kívülállónak higyjünk stb.. DE annyira logikus az egész, nem?

2018. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőd hazudik.


A srácnak mi oka lenne rá? Random idegenek vagytok számára, nem is az, hogy tetszik neki a csajod, ismeri és le akarja nyúlni tőled.

2018. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!