Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Főként lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Főként lányok véleményére lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Szeretnék egy barátnőt, korombeliek szexre gondolnak egyből. Én nekem nem ez jut eszembe, de több lánnyal mikor erről beszéltem kinevetett. Normális ez, hogy inkább lelkis vagyok? Mit gondoltok?

2018. jan. 21. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár több ilyen pasival lenne dolgom.
2018. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom mondani hogy bár több ilyen srác lenne..

Ennek kéne lennie a normálisnak,sajnos valamiért ez a korodbelieknek mégsem normális De!

Őrizd meg ezt a gondolkodásodat,többet ér mint az összes többi majomé,hidd el

2018. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, bár több ilyen fiú lenne!

Sajnos a mai világban ez ritka, pedig én is jobban szeretem a kicsit lelkizősebb, érzelmesebb fiúkra, akikkel jól lehet beszélgetni és megértenek.

Maradj mindig ilyen, és ne akarj hasonlítani a többi idiótára! :)

2018. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De jó ezeket a sorokat olvasni :)

Korombeli lányok miért nevetnek ki akkor?

2018. jan. 21. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok,és 14 leszek 2 hónap múlva.

Szóval csak meg kell találni azokat akik értékelik :)) A többiek meg azt csinálnak az életükkel amit akarnak

2018. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én írtam a hármast, én 14 vagyok és sosem gondoltam "rosszra", ha azt mondtam szeretnék egy barátot. Nem értem mit kell félreérteni zen, lehet túl naiv vagyok de azt gondolom azért a 14 év az még elég fiatal ahhoz, hogy extrák is történjenek egy kapcsolatban... Viszont ez a lelkizgetés aranyos dolog, szóval ne is vedd figyelembe, hogy mások mit mondanak és miért nevetnek ki! Biztos akad majd a közeledben egy olyan lány, aki így fog szeretni :)
2018. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hiszen emberből vagy. Az lenne a legjobb, ha az összes fiú úgy gondolkozna, mint te.
2018. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális,de nem jó.

Én három évvel vagyok idősebb,ugyanolyan mint te,még mindig nem vált hasznomra csak arra jó hogy max barát legyek vagy lelki szemetesláda.

Talán 1000ből azt az 1 lányt kifoghatod aki értékeli.

Remélem megfogjuk találni.

2018. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!