Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nevezitek k***anya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nevezitek k***anyakláncnak a chokert?

Figyelt kérdés
Tényleg r****cos egy lány, ha ilyet visel?
2018. jan. 22. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem alapból egy égészen jól kinéző kiegészítő, de általában valóban a "r*b@ncokon" szoktam látni. :/
2018. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Mert Franciaorszagban a prostitualtak (XVIII. szazad kornyeken asszem’) eloszeretettel viseltek, es gondolom emiatt.

Szerintem nem rbancos, szimplan csak tomeg:D

2018. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Sztem tomeg es eleg ri.b.ancos
2018. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy én mozgok rossz körökben, de kettes, az én osztálytársaim azt sem tudják, hogy volt XVIII. század.


A kérdésre válaszolva, mert primitívek, és még mindig ott tartanak, hogy a ruha határozza meg az embert.

2018. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
En is hordok ilyet, pedig nem vagyok r......banc. Egyszerűen ha jól néz ki az aktuális ruhaimhoz, akkor felveszem. Ez olyan, mintha nyaklánc lenne rajtam, csak valamivel jobban néz ki szerintem. Es egyáltalán nem gondolom azt, hogy a külső minden. Ezt az elozo válaszoloknak mondom.
2018. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

Olyan a sima nyaklánc a jokerhez képest, mint sima fürdőruha a bikinihez képest. Nem más, csak picit jobban néz ki.

2018. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es, az elegge elszomorito!
2018. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy elszomorító, de sajnos nem áll olyan távol az igazságtól, mint szeretném...
2018. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!