Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudok óvszert rendelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudok óvszert rendelni utánfizetéssel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az utánfizetés alatt azt értem, hogy pl. megrendeltem odamegyek az automatához bedobom a pénzt+elvégzendő a szükséges dolgokat az automatából.

Automata alatt a PostaPontot és társait értem.

Mit tudtok ajánlani?

Vagy van kifejezetten olyan automata amelyből óvszert lehetlehet venni?(most olyan automatára célozták amibe pl. reptéren kaját, piát raknak.



2018. febr. 12. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs mért lenne??... Ilyen hülye kérdést.. Minden létező boltban árulnak. Leveszed polcról szépen kifizeted és megvan.. Tesco, spar, lidl, aldi, CBA-tól kezdve a sarki kisboltban mindenhol.
2018. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha cikinek érzem megvenni.

Félek, hogy égnék/nem adnák oda.

Mással meg nem akarom megvetetni, mert akkor mindenki arról beszélne hogy "XY ekkor meg ekkor ezzel még ezzel óvszert vetetett."

2018. febr. 12. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugatiban van SOS automata (bár lehet máshol is, én az ottaniról tudok) ott lehet kapni durex óvszert, nem kell rendelni
2018. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért égnél vagy mért ne adnák oda? feltételezem fizetni terveztél érte..
2018. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Nem b+ fizetés nélkül léptem volna😤

Persze hogy fizettem volna!!!

2018. febr. 12. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszólni akarok, de aki nem képes megvenni egy óvszert, az nem érdemli meg, hogy a csaj széttegye neki a lábát. Nem hiszem el, hogy ilyen töketlen emberek vannak, bakker! Itt a sok kiéhezett, kanos fiúcska fél kezét odaadná, ha valaki végre lefeküdne vele, te meg egy óvszer miatt parázol. Meglátod, az majd nagyobb égés lesz a csajnál, hogy miután felhúztad az óvszert, lelankad a szerszámod. Nem kívánom ezt, de akkor már inkább a kasszás nő fura tekintete (ám szinte biztos lesz..a, hogy mit veszel), mint a csajé, akit nem tudtál magadévá tenni.
2018. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek a hatossal.
2018. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy képes megvenni az óvszert, akkor még a szexhez sem vagy elég érett.

Várj még ezzel.

2018. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!