Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha azt mondjátok egy fiúnak hogy ha nem lenne barátom akkor lehet hogy lenne esélyed és erre azt mondja a fiú hogy akkor majd szólj ha nem lesz barátod ezt sértésnek vennétek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sértés??? Miért lenne ez sértő? Ez azt jelenti, hogy szívesen próbálkozna, és jelentesz neki valamit.
2018. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem egyáltalán nem, jó a csajnak h lesz aki támogassa ha esetleg szakít a jelenlegi palijával. Bezzeg nekem baratom sincs nehogy meg egy pasi aki mellettem van ha kell... :/ Rendes tőled...én megpróbálnék tovább lépni
2018. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kokohoho ***** válasza:
Bár lányok véleményét kérted, de talán segíthet egy pasi meglátása is! Szerelemben és háborúban nincs szabály! Tehát ha egy férfi komoly szándékkal közeledik hozzád, mert tebenned látja a lehetséges nagy Ő-t, akkor az, hogy jelenleg barátod van, max. kihívás lehetne, de semmi esetre sem akadály! Ha sértésnek nem is, azért pozitívumnak sem mondanám a hozzáállását! Lehet, hogy nincs igazam, de szerintem logikai úton annyit mondott, hogy annyit nem érsz, hogy erőlködjek érted, de szólj majd ha már könnyű préda leszel!
2018. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!