Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek dobnom kéne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dobnom kéne?

Figyelt kérdés

Chaten dobhatom?

Az a gond, hogy nagy hibát követtem el és összejöttem vele a távolság ellenére :(... Mint kiderült ez nem olyan jó, mint elsőre gondoltam, pedig már eltelt azóta némi idő, szóval hagytam kibontakozni a dolgot, hátha mégis jó lesz, de szerintem az nem kapcsolat ha az ember 2-3 hetente találkozik a "párjával" vagy rosszúl gondolnám?

Az a gond, hogy élőben érdemelné meg a szakítást persze, csak ha ott vagyok, akkor minden okés és kedvelem és szeretem, habár nem hinném , hogy már szerelmes vagyok belé ( mindegy az más téma) és akkor nem tudok akkor szakítani, de tegyük fel találkozok vele aztán eltelik 2-3 hét hogy nem és akkor eltávolodunk annyira nagyjából, hogyha szakítanék, akkor az nem lenne olyan nagy szívfájdalom, mert kb semmit nem beszélünk chaten... ( Napi 20, nagyooon max 50 mondat )

Yah szemét fos alak vagyok, ez van, első kapcsolatom, rosszúl választottam és nem gondoltam végig, de sajnálom az egészet , meg őt is... HOgy vegyem magam rá a dologra?

18F


2018. febr. 20. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyen gerinced es szemelyesen tedd. Am a tavkapcsolatok nem mukodnek 90szazalekban, ezt biztos o is megerti majd.
2018. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nem gerinc kérdése istenem... Levezettem, hogy miért nem lehet élőben, mivel akkor teljesen minden jól működik.

Ha itt lakna akkor nem szakítanék :/

2018. febr. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!