Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan történt meg az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt meg az első csókotok?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van 1000 ilyen kerdes,de szeretem olvasgatni :D

Hosszú sztorit ha lehet

+hany evesen,fiu vagy lany



2018. febr. 25. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
jaj, nagyon kínos volt. sráccal volt, lány vagyok. azt hiszem 2 hónapja voltunk együtt, feküdtünk az ágyon, kínos csend volt. egyrészt a rágómat már tök sok ideje rágtam, másrészt amúgy egy csomó nyál volt a számban, tök undorító... :D aztán random odahajolt és megcsókolt, ja hát elég szar volt. :D 15 voltam, 16 vagyok, a srác meg 18
2018. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lány vagyok, a fiú is ennyi.

Filmet néztünk nála, végig nagyon aranyos volt, a sötétben egymáshoz bújtunk.

A film befejeztével még feküdtünk egymással szemben egy darabig, 10 centiről néztük egymást. Aztán egyszer csak megérintette az arcom, közelebb jött, behunyta a szemét, éreztem hogy meg fog történni, én is behunytam a szemem. Aztán az ajka egyszer csak hozzáért az enyémhez. Ebből több puszi lett, majd igazi csók is. Beletúrtam a hajába, ő az arcomat vagy a derekamat simogatta közben. Aztán annyira belejöttünk, hogy már nem mellette voltam, hanem rajta, de több nem történt csóknál:) Ennek az volt az oka, hogy mindketten hulla fáradtak voltunk:D

Aztán úgy aludtunk el, hogy félig rajta, félig mellette feküdtem. 11 körül pedig arra ébredtünk, hogy hívnak a szüleim, hogy lassan ideje lenne hazamenni:D


Ez még ebben az évben történt, nem tudom pontosan, hogy mikor.


Persze mielőtt könnyűvérűnek tartana valaki, 3 éve ismerem a srácot, és már egy éve tart a "kavarás", és most jutottunk csak el a csókig.:))

2018. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok,

Én is furának találom, de annyira szeretem a srácot már 2 éve, a rózsaszín köd nélkül is, a sok hibájával együtt is, és annyira bízom benne, hogy simán elveszíteném vele. Persze lehet hogy ha rá kerülne a sor, beparáznék, de végülis előfordulhat hogx már készenállunk rá, nem?

És ő is szeret engem, nem csak én érzek így.


Nyugtass meg, hogy nem vagyok elmebajos.

2018. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

#4: 16 évesen az összes kérdésedre a válasz: Nem.

Főleg úgy,hogy mindenre rákérdezel és bizonytalan vagy.

Tedd fel ezeket a kérdéseket a szüleidnek, nem tudnák, merre dőljenek ezektől a kérdésektől. A "jó kislány" illúzió biztosan elszállna.

2018. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

#4 vagyok,


Olyan jó amikor itt a szentek rászállnak egy 16 évesre, persze amikor a 13 évesek agyon dug@tják magukat, azt van hogy észrevétel nélkül hagyják...

Ajánlom inkább őket a piszkálásra.

17 évesen meg már gondolom teljesen normális minden.

2018. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
64%
Nálam úgy történt meg az első csók, hogy az egyik barátommal (nem voltam vele együtt) de már együtt vagyunk azóta :). Mersz vagy felelszeztünk a barátnőimmel az ő barátjával és egyszer a fiúval nagyon bámultuk egymást és egyszer közeledtünk egymáshoz és megtörtént a csók. Azután kiküldtünk mindenkit beleugrottam az ölébe tovább folytattuk a csókolózást és a végén a paplan alatt akrobatikáztunk. Ez egy éve volt 15 voltam de már 16 :)
2018. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hazibuliban tortent es mar regota bejott a srac, en meg reszeg voltam es igy vegre megtortent:) 18L
2018. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Én 17 voltam, szalagavató afterunkon történt, egyik osztálytársammal. Azelőtt suliban is folyton húztuk egymás agyát, meg szalagavatón keringő után, mikor a partybuszra vártunk, megjegyezte, hogy amúgy fogadjunk, hogy ma smárolni fogunk :DD És hát így is lett, mindketten többet ittunk, odajött, táncoltunk, és megcsókolt. Furcsa egyébként, mert azt hittem bejön, mint kiderült, ő is ezt hitte, viszont rájöttünk, hogy csak barátként tudjuk elképzelni a másikat, és most 2 évvel ballagás után is ő a legjobb fiú barátom, ő is ugyanígy vélekedik rólam. Örülök, hogy vele volt, mert így nem volt negatív élmény, én nem bántam meg, meg hát ha ez nincs, akkor nem tisztázódnak úgymond a dolgok kettőnk között :D
2018. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Gázabbnal gázabb sztorik, mindemellett az összeset lányok írják... Hová tűnt a női tartás? A romantikus randik?? Neeeem, a tv előtt felizgulva meg bulikban bebaxva kell, és ezzel a viselkedéssel normális srácok után sírtok...
2018. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy évig jártam egy fiúval akivel egy idősek vagyunk és a másik faluba lakott, ő volt az első szerelmem. 12 évesek voltunk. Nem találkozott sokat velem, mert cserkész volt és mondtam neki, hogy szakítsunk :D. Hát szakítottunk és egy év múlva össze jöttünk akkor voltunk 13 évesek, mindig bicikliztünk egyszer leszálltunk, hogy sétáljunk. Össze néztünk és mivel zavarba voltam folyton nevettem és megölelt, kiköpte a rágóját, nem volt feltűnő, hogy mit akar és megcsókolt. Olyan jól hangzik ez az egész, de akkorát csalódtam. Azt hittem a csók az ilyen nagyon nagy dolog erre csak ennyi? Tényleg ennyi? Két száj össze ér meg a nyelv, de jó, hogy vele volt az első még ha nem is olyennek képzeltem. :D <3
2018. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!