Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a zűrös lányokat vonzom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a zűrös lányokat vonzom mindig?

Figyelt kérdés
Mindig az elmebajos, zakkant, problémás és idegroncs lányok jutnak közel hozzám, a rendes lelkileg-idegileg ép lányok mint a pestist úgy elkerülnek valahogy :D szerintetek miért?
2018. márc. 3. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalam is pont ez vaaaan. Csak en az elmeroggyant diukat vonzom be es altalaban fel is karolom oket mert cuki vagyok es segigek nekik.


De maig probalom megerteni hogy ez miert alakult ki :Ddd

2018. márc. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiukat* segitek*

Utkozben elfelejtettem irni is :D

2018. márc. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Ebben egy pszichológus tudna komolyan segíteni, én arra gondolok, hogy te sem vagy egy síma lelkű egyén. Vagy ha nagyon kiegyensúlyozott gyerekkorod volt akkor nálad csak zűrösebbek lehetnek mások. Azt se felejtsd, hogy mindenki a saját életét érzi normálisnak. Az is igaz, hogy a lányoknak minden nehezebben sikerül, ezért elesettebbnek érzik magukat. Tehát, hogy mit kellene benned helyre tenni, hogy sikeresebb kapcsolataid legyenek szerintem ez egy pszicho szakmai kérdés. Vagy csak egyszerűen nem jött még a nagy Ő
2018. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!