Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom. Hihetetlenül megbízom benne, és mindent elmondok neki. Ez kölcsönös.

Van egy srác, akibe fülig szerelmes vagyok. És mostanában nagyon nagyon sokat kérdezett róla a fiúbarátom. (régebben szinte sosem, bár tisztába volt vele, hogy 3 éve ezért srácért élek - halok.) Én hülye meg rákérdeztem.. Akkor azt mondta, hogy "érdekli, hogy a lány, aki tetszik neki, kibe / mennyire / mikortól szerelmes". Én meg lefagytam. Bámultam szegényt kb. 2 percig. És megszólalt a csengő. Úgyhogy szerencsémre - nem szerencsémre nem kellett válaszolnom a kérdésére.

Viszont azóta megváltozott. Nem ír rám, nem keresi a társaságom, de amikor megkérdeztem, hogy haragszik e rám, nem értette miért kérdezem.

Nagyon jó barátok vagyunk több éve. Vajon az a baja, hogy válasz nélkül hagytam? Tudta volna a válaszom.


Előre is köszi, ha válaszolsz! :)



2018. márc. 4. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő már nem csak barátként tekint rád...
2018. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszik. Nem tudja lereagálni a helyzetet. Lehet, hogy ő igazából titokban veled képzelte el a jövőjét. És le is döbbent, hogy te ledöbbentél, és nem képzelte, hogy semmilyen szinten nincs nála esélyed. -talán
2018. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*szerintem majd megnyugszik. Hogyha szeret bármennyire is, nem fog kizárni az életéből. Csak még nem tudja helyrerakni magában a dolgokat.
2018. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni... Neki már valóban többet jelentesz... Sok sírás és beszélgetés... Velem így volt.
2018. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a reakcióját, mert én is így viselkednék valószínűleg. Szimplán kavarognak a kérdések és gondolatok az ember fejében, nem tudja helyre rakni. Voltam ilyen helyzetben, és egy kicsit nehéz újra "normálisan" viselkedni az adott lánnyal, persze ha sikerül majd egyáltalán.
2018. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mit tanácsoltok, ugyanúgy bánjak vele, mint eddig? Esetleg többet/kevesebbet lógjak vele?
2018. márc. 4. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Énszerintem ugyanannyit, de csak ha ő is akarja. Illetve ez az alap eset.

Mert a párodnak meg valszeg nem annyira tetszene, hogy egy másik palival is elmászkálsz, akinek vannak irányodba ilyen jellegű érzései.

Szóval most már fogalmam sincs:D De legalább fölvázoltam néhány nézőpontot.

2018. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kiszemeltem nem a párom. Az az őszinte igazság, hogy itt egy kész szerelmi négyszög van :,D Én - Kiszemeltem - Kiszemeltem kiszemeltje - fiúbarátom
2018. márc. 4. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
*Ja és hát nemtom, talán aki haverbarátod, ő nem nagyon akarna 3-asban találkozni veled meg a pasiddal. Az meg beleavatkozás, tolakodás lenne, ha megpróbálnál neki is keríteni párt; ráadásul ha ő most szerelmes, akkor nagy eséllyel csak veled éri be, tehát ez így nem lenne megoldás sajna. Csak így azért remélem, nem fuccs a barátságnak; telón még nyugodtan lehet vele beszélgetni, azt tudom, de ha sikerülne rávenni, hogy találkozzon a pasiddal, aki pedig ekkor láthatná, hogy te a másik srácra olyan testvérszerűként tekintesz, akkor lehet, hogy hagyna elmászkálni,nem zavarná őt; vagy ha annyira bízna benned, annyira biztosítva lenne a szerelmed (mint fogalom) felől. Ja meg azt nem kell feltétlen tudja, hogy a haverbarátodnak is vannak ilyen érzései. Viszont lehet, hogy te meg a szerelmednek nem is jössz be; akkor viszont mindenképpen talizhattok sokat a haverbarátoddal. Viszont már tényleg fogalmam sincsen.:) Vmeik előzőek vok.
2018. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szerelmi négyszög az fincsi:D XD Én félig-meddig egy háromszögben vagyok benne:)
2018. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!