Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szolnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szolnátok?

Figyelt kérdés
Ha pl randin szóba jön a jogosítvány, és a fiú azt válaszolja, hogy neki nincs, de nem is akarja letenni, nem akar egyáltalán kocsit vezetni, akkor mit szolnátok? Van aki csak azért elutasítana egy srácot, mert nem akar jogsit szerezni?

2018. márc. 10. 22:30
 1/5 anonim válasza:
100%

*szólnátok

Nem a jogsi legfontosabb dolog a világon, hidd el. Nem az alapján kell értékelni egy embert, hogy mi nem érdekli. Nem minden fiú rajonghat a vezetésért.

Egyébként sem azért szeretnél vele járni, hogy téged furikázzon meg ilyesmi. Persze, a jogsi mindig jól jön, szükség van rá a mai világban, de nehogymár ezért kergess el valakit magad mellől, főleg, ha szimpi...

De ha végül összejönne vele a kapcsolat, rá is veheted akár. Nem azt mondtam, hogy manipuláld, csak emlegesd neki, hogy gondoja meg

2018. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de azért köszi, hogy megerősítetted bennem azt, hogy a jogsi nem létfontosságú :)
2018. márc. 10. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy utasítanám vissza, ez nem fontos számomra:)
2018. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én max egy kicsit meglepődnék, de emiatt biztos nem utasítanám el.
2018. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Örülnék neki :D

Rosszul leszek a kocsikban úgyhogy

😄

2018. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!