Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Elhamarkodottan jöttem össze egy lánnyal (első kapcsolat, nem kellett volna) nem is voltunk együtt sokat (3 hónap) szakítottam vele és azóta folyamatosan ide-oda cikázik 2 gondolat bennem....

Az egyik, hogy jó lenne, ha lenne egy barátnőm, akit most jobban megválogatok.

A másik pedig, hogy áhhh kinek kell nő egyáltalán.


Egyszer az egyik gondolat a dominánsabb, máskor a másik... Amíg nem tudom én se, hogy mit akarok addig nyilván nem is kezdek ki senkivel mivel az első kapcsolatomat is elhamarkodva ejtettem meg és megbántam, mondjuk már ideje volt a társadalom nem nézi jó szemmel, ha valakinek 18 évesen még senkije sem volt....

Nah mindegy veletek előfordult már ilyen? Hogyan tudtátok elérni, hogy úgymondd csak 1 maradjon, hogyan határozzam el magam?

18F


2018. márc. 16. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én életemben több téren is helyet foglal ez a kettős érzés. Egyszer ez egyszer az. Mindkettő egymás mellett dominál. Egyszerűen klassz lenne határozottnak lenni. Azt, hogy hogyan lehet eltűntetni azt az 1 bizonyost azt nem tudom, de ideje lépni. Ha pedig nem érzed jól magad kapcsolatban akkor visszalépsz. Mert ha nem teszed akkor ott az a gondolat, hogy Mi lett volna ha... .
2018. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!