Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhetek neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki vagy nem?

Figyelt kérdés

2,5 hete beszélünk, 2 nap kivételével minden nap.

Mindig érdeklődik, hogy mi van velem, mit csinálok.

Ha nincs miről beszélnünk, akkor is beszélünk (remélem értitek, a semmiről is képesek vagyunk kb, csak azért, hogy beszéljünk😀😀)

Tegnap beszéltem a fiúval, és még egy ismerősünkkel csoportos hívásban. A fiú elkezdte, hogy van barátnője, aki “folyton kis hisztis”. Ekkor esett le, hogy rólam beszél, mindig rám mondja, hogy hisztis vagyok. Utána mondtam, hogy szerintem jó fej, ő meg azt vágta rá, hogy “igen az, és még a hisztijeivel együtt is szeretem”.

Amikor befejeztük a hívást nem tettem ezt szóvá, viszont ahh, nem értem.:((

Nagyon kedves, úgy érzem, hogy törődik velem, folyton motivál.

Bejövök neki szerintetek vagy ennyi alapján nem lehet megmondani? 1 órára lakunk egymástól, annak az ismerősnek köszönhetően ismerjük egymást, akivel tegnap beszéltünk. Az zavar, hogy beszélünk már lassan 3 hete, és még mindig nem hívott el találkozni. :((


2018. márc. 16. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt: egy srác mellett ültem a buszon (iskolai kirándulás, osztálytársak voltunk), telefonált a srác, én meg meghallottam egy fél mondatot, miszerint ő „a csaja mellett utazik éppen”. Eléggé meglepődtem.

Szerintem bejössz a srácnak, és ezzel akarta a tudtodra adni. Ha kölcsönösek az érzelmei, akkor ne késlekedj, valld be neki!

2018. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!