Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szúr ki velem az élet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúr ki velem az élet?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút.Nagyon helyes és kedvelem,viszont baromi messze lakik és ezért már nem is beszélünk “lemondtunk egymásról”.És ez nem egyszer történt már meg velem. Nagyon vágyom arra,hogy szeressenek, de nem jön össze és már nagyon rosszul érzem magam e miatt (nem csak neten talatam eddig olyat aki tetszett , csak aki meg közel lakik visszautasított) gyakran sírva alszom el, pedig nem tartom magam unalmasnak,van szemelyisegem csunya sem vagyok szerintem(nem egó csak kék szem, szőke haj, vékony alkat erre mindig azt mondjak , hogy szép) Mit kéne tennem hogy jobb legyen? Kerlek segítsetek nagyon el vagyok keseredve :(
2018. márc. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy nem lesz igazam, de talán pont azért nem találod meg, mert annyira vágysz rá. Barátaim példái bizonyítják, ha nem foglalkozol ezzel, hanem a fontos dolgokra összpontosítasz, váratlanul meg fog találni a szerelem. Nem, nem biztos, hogy a kinézeted, stílusod stb. miatt van ez. Remélem, vmit segítettem.
2018. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igaza van az előttem szólónak!

Velem is így történt. Nagyon vágytam rá és egyszerűen semmi nem történt az ég világon. Aztán "feladtam" és hagytam az egészet nem figyeltem oda rá. És lám megtörtént a csoda

2018. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

VElem is mindig ez volt ezért általában egy lánnyal se jöttem össze, mert tudtam, hogy nem kell távkapcsolat mígnem rálettem beszélve ismerősöknek hála, hogy jöjjek össze már végre valakivel...... Nos a végeredmény majdnem 3 hónapig vele voltam, de szakítottam vele.. Hidd el nem jó az a távkapcsolat , szerintem nem éri meg..

(300 km-re lakott tőlem kb) Én Budapesten--- > Ő Szlovákiában egy faluban.

Szóval szerintem maradj csak az elhatározásodnál, mert eddig nem véletlen döntöttél mindig úgy , hogy nem mész bele.... HA belemész egy időután majd szenvedsz :/

18F

2018. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen együtt érzek veled. Nekem volt már jópár internetes próbálkozásom, de eddig egyikből sem alakult ki semmi komoly. Közülük egy sráccal ismerkedtem meg élőben is, velem mindössze hatsuor találkoztam, aztán rájöttem, hogy mégsem illünk egymáshoz. Egy másik fiú meg idővel egyszer csak úgy döntött, hogy nem ír nekem és ez iszonyúan fáj még mindig, mert nagyon kedveltem őt... De bízom benne, hogy egyszer majd sikerül megtalálnom a megfelelő partnert, csak nem szabad feladnom.
2018. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Helyesírási hibákért bocsi, siettem.
2018. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!