Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek élvezi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek élvezi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy legjobb lány barátom akivel bármit megtudunk beszélni, nagyon jóban vagyunk. És szeretnék vele cuki lenni. Légyszives mondjatok dolgokat amik nagyon cukik a lányok szerint. És játékból megszoktam fogni a seggét, szerintetek jó érzés neki? És volt máe hogy simogattam a combját is...az is jó érzés neki?

BOCSÁNAT HOGY ilyen hülye ségeket kérdezek ami másoknak egyértelmű!!! De én tényleg nem tudom.



2018. márc. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
1500 forint, és használom neked a gondolatolvasói képességem. Tenyérjóslást is kérsz?
2018. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne...
2018. márc. 16. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hülye kérdés:D Nyilván, ha hagyja, akkor jó érzés neki.. Amúgy nem lehet nem észrevenni, hogy kulcsszónak a szexet adtad meg.. :D Ha az a cél h megfektesd, akkor miért minket kérdezel, hogy mehetsz-e tovább? xD
2018. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért a szex-et adtam meg mert arra a kulcsszóra többen keresnek. De 1,2 év múlva lehet megfektetem ahogy ismerem egy ideig gondolkozna...aztán belemenne.
2018. márc. 16. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
A tenyérjóslás 2000 Ft, de csak neked, csak most, baráti áron, jósolok 2500-ért.
2018. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:

"Barátod"... hát egészen más elképzeléseink vannak a barátságról. XD Most attól tekintsünk el, hogy nem tudom elképzelni azt a szituációt ahol megfogom egy barát seggét. Szép kis barát lehetsz ha szimplán megakarod kefélni és kapásból az az első gondolatod, hogy erre erőlködés nélkül rátudod venni. XD


U know.. még ha azt mondanád, hogy összeakarsz jönni vele akkor azt mondom okay de ez wtf? :D


26F

2018. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mádár0218 ***** válasza:

Ha csak a "barátod" és engedi hogy megfogd a seggét és a combját simogasd akkor már ott már nem csak barátságról van szó, hanem hogy többet érez a csaj, és te hogy érzel iránta?


- igen amúgy biztos jó érzés neki

2018. márc. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!