Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúúk! Nektek tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúk! Nektek tetszik a frufru egy lányon?

Figyelt kérdés
Mostanság gondolkodtam azon hogy vágatok de nem tudom mit gondolnának..>< (hosszú hajam van egyébként)
2018. márc. 17. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő
2018. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de millióknak igen.
2018. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Attól függ. Ha egy alapból szép lány hord frufrut, akkor valószínűleg úgy is fog tetszeni. Ha pedig egy nem vonzó lány próbálkozik frufruval, akkor sokkal jobban úgysem fog tetszeni. Önmagában egy hajviselet még nem jelent számomra semmi pluszt.
2018. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ZOoey Deschanel-nek jól áll :)

Egyénfüggő, kinek mi áll jól + hogy az illető jól érzi-e magát úgy, mert nyilván eléggé pocsék kisugárzást eredményez, ha nem is szereti úgy magát, ahogyan van jelenleg..

18F

2018. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firedoom ***** válasza:
En imadom, csak mostanaban egyre kevesebbet latni :(
2018. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem rajongok érte,vállra omló hosszú haj mániám van...Viszont vannak fiúk akiknek bejön.A legtöbb fiúnak azonban valószínűleg fogalma sincs mi az hogy frufru! xD Nem nagyon nevezném ezt szempontnak,ha szép vagy szép vagy,ha nem nem ezen frufru nem változtat ;) 18/f
2018. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!