Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy lány , aki évfolyamtársam. Párszor beszéltem vele , és mindig ő kezdeményezte a beszélgetést szinte. A folyosón többször szemeztünk már ,de sose mosolygott. De annyira nem is érzelgős. De legutóbb mikor szembe mentünk egymással úgy nézett ,hogy közbe a az ujja az ajkai között volt, de ekkor se mosolygott. Ez addig volt míg el nem mentünk egymás mellett. Válaszokat köszönöm :). 16/f
2018. márc. 17. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj te rá mosolyogni vagy köszönni hátha akkor lesz valami reakció. Vagy kezdeményez te beszelgtést(ha nem ráz le okés vagy) mert amit leirtál abból még nem lehet sokra következtetni.
2018. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem , de ha nem ismerem akkor miről beszéljek vele?
2018. márc. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!