Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek szakítás után mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kérdése:

Nektek szakítás után mennyi idő kellet ahhoz hogy túl tegyétek magatokat rajta?

Figyelt kérdés
Lényegytelen meddig tartott a kapcsolat.

2018. márc. 18. 02:29
 1/6 October15 ***** válasza:
76%

Oké ha lényegtelen akkor: A maximum ~1 év volt a minimum meg úgy 5 másodperc.


26F

2018. márc. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátom, akivel 2 hónapot voltunk együtt. Rajta viszonylag hamar túltettem magam, nem volt valami komoly, első kapcsolat :D

Utána jött a komolyabb barátom, 1 év után mondtuk ki, hogy ennek vége van. Voltak utána hetekig sírások, volt hogy fél év után is elszomorodtam, ha arra gondoltam hogy milyen jó volt együtt, de idővel úgyis túlteszi az ilyeneken magát egy egészséges ember.:)

2018. márc. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
10 év
2018. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az a helyzet, hogy en még mindig nem tettem túl magamat. Már három hónapja. Es a vicc az hogy én szakitottam vele... Szóval most bizonyitanom kell.
2018. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Az elszakadáson könnyen, de az egyedüllétet nem bírom fel dolgozni
2018. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél év
2018. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!