Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is akar?

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam akit nemrég ismertem meg és eléggé közel kerültünk egymáshoz,és mikor multkor megcsókoltam ,megkérdezte mit akarok ezzel amire nem válaszoltam utána ő erre azt mondta ,hogy nem vonzódik hozzám de lehetne köztünk barátság extrákkal.Akkor most akkor mit is akarhat mivel ha nem vonzódna hozzám nem mondta volna ezt.16/f
2018. márc. 18. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A személyiséged nem vonzza, de a tested igen.
2018. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem rudja, mit akar:D
2018. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:
Nem akar összejönni veled, de simán lefekszik veled, nekem is volt ilyen ha párkapcsolat nem is de egy jó társ az ilyenben, jó néhány nehéz nap után
2018. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem járna veled, csak szexelni akarna. Nem jo belemenni az ilyen szitukba, mert aztán elkezdesz többet érezni iránta, viszont neki nem kelenel, es akkor cseszheted.
2018. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp ribantszot akar magából csinálni.
2018. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!