Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm és az exe....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm és az exe. Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és a legjobb barátom összejöttek. 8honapig jártak addig minden tökéletes volt, majd a srác szakított a lánnyal. A lány nagyon padlón volt én persze mint legjobb barátnő végig mellette voltam. Mikor meglátta a srácot a folyosón szo nélkül fordultam el és mentem el a másik irányba a barátnőmmel. De közben ott van a srác akivel továbbra is joba maradtam. Mikor a barátnőm két hétre elutazott, akkor a sráccal sokat voltunk szünetekben. Jóba voltunk. Igen de ez a barátnőmnek nem tetszett. Tudtam, hogy rossz neki ha látja az exevel jóba vagyok ezért a srácnak megmondtam hogy ne beszéljünk szünetekben. A srác tok normálisan fogadta, tudta hogy úgyis nehéz nekem. Elmentünk korizni és ottfolt a fiú is. Odajött hozzám egy 5perc erejéig és beszélgettünk meg hülyéskedtunk. A barátnőm ezután tökre kiakadt hogy ez volt...nagyon rosszul esett olyan dolgokat vágott a fejemhez amiket nem is gondoltam volna. Ezután elment a lány egy hétvégere. Én a családommal elmentem korcsolyázni és ott volt a srác. Aki bejött hozzám és 10percet együtt koriztunk. Anyukám látott minket és ő se szólt rám azt mondta teljesen normálisan mint két barát úgy koriztunk. Én ezt elmondtam a legjobb barátnőmnek. Aki totálisan kiakadt. Volt egy lány aki a barátnőmnek azt állítja hogy nagyon utálja az exet, és mikor barátnőm nem volt ott végig az exevel volt. És hozzá hasonlított ami rosszul esett mert én nem hazudtam és el is mondtam H koriztam vele 10percet. És ezután a barátnőm nagyon nagyon flegma volt velem ami borzasztóan rosszul esett, olyanokat vágott a fejemhez hogy én nem állok mellette, fáj neki hogy jóban vagyunk nem tud beletörődni. 4honapja a srác miatt sír én meg nem tudom azt mondani a srácnak hogy ne legyünk barátok. Ő tartotta a hátát én miért nem. Csalódott bennem. Nem először kapom meg ezeket és borzalmasan rosszul estek fajtak a szavak. Ezért leírtam a srácnak hogy ne legyünk barátok. Aki pedig most utal. És én meg nem bírom. Mert nem tudtam úgy cselekedni hogy mind a kettő félnek jó legyen. A barátnőmnek jó lett..de én két órán keresztül sírtam és még mindig gyötör a bűntudat. Fáj hogy megbantottam a srácot nagyon nagyon. De választanom kellett... szerintetek mit csináljak? Van esély a beküldése? Már írtam egy hosszú szöveget a srácnak de nem válaszolt amit meg is ertek, hisz idő kell neki. De ha kibekulok vele a baratnom fog haragudni.
2018. márc. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben. Egy párral nagyon jóban voltam. Mindketten barátaim voltak. Amikor szakítottak, mindketten szidták egymást nekem. Elég kellemetlen volt, mert én mindkettejüket megértettem, de gáz volt ahogy viselkedtek. Szerencsére egyik sem várta el, hogy valamelyikükkel ezért megszakítsam a kapcsolatot. Ha elkezdték szidni egymást, akkor leállítottam, hogy nekem a másik is ugyanolyan jó barátom.

Szerintem a barátnőd nagyon önző, nem várhatja ezt el tőled. Majd elmúlik, elfelejti. Sőt, lesz még ilyen több is. Akkor te majd soha nem állhatsz szóba senkivel, akire ő haragszik?

2018. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

Ami a barátnődet illeti: érthető amit csinál de ettől még nem oké. Mielőtt kibékülnél a sráccal beszélj vele és magyarázd el neki, hogy miért nem vagy hajlandó választani közöttük. [Amire ne legyél hajlandó, egymással szakítottak és nem veled.]


Ami a srácot illeti: Ha nagyon nem bírod kivárni amíg ír / épkézláb időn belül nem ír akkor beszélj vele személyesen édes m1, hogy ez "needy", fölöslegesen ekézed magad mikor nem csináltál semmi rosszat, teljesen korrekt voltál bnőddel, a srácnak is magyarázd el, hogy mi miért volt, nem hiszem, hogy ne értené meg.


26F

2018. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarázd meg barátnődnek -ha elég értelmes, meg is érti,- hogy az élet nem úgy működik: ha te szeretsz valakit, nekem is kell, ha meg utálod, nekem is azt kell tennem.

A sráccal a haverságod régebbi keletű, mint barátnőd haragja, tehát alkalmazkodjon ő!

2018. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Dönts. Legjobb barát vagy legjobb barátnő kell?
2018. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljességgel meg lehet érteni, hogy a barátnődnek rosszul esik ez, de ne ő döntse el, hogy mit tehetsz, és mit nem. Te magad azokkal barátkozol, korcsolyázol, hülyéskedsz, akikkel akarsz, és ezt a barátnődnek is el kellene fogadnia. Neki milyen lenne, hogyha Te „nem engednéd” neki, hogy beszéljen valakivel, mert Te nem bírod az illetőt? Gondolom ugyanúgy fel lenne háborodva, mint most
2018. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ❤️
2018. márc. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!