Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ilyet kérdezni egy lánytól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ilyet kérdezni egy lánytól?

Figyelt kérdés
Őszintén mond meg, mert akkor nem zavarlak többet, csak írd meg, hogy egyáltalán valamennyi esélyem van e nálad.
2018. márc. 24. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, nem az, viszont erre nem fogsz más választ kapni, csak nem-et...

Így senki nem fog neked bevallani semmit, sajna :/

2018. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz . Legalább minél hamarabb megtudod bejössz e neki és ha nem akkor nem kell felesleges köröket futni
2018. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A kérdés lényege nem gáz, vagyis az, hogy azt kéred, nyíltan és egyenesen mondja meg, kellesz-e neki vagy sem. De a kérdésfeltevés szóhasználata és stílusa olyan megalázkodó, ami már magához vonzza szinte azt a választ, hogy nem.


Azt is írhatnám, hogy akinek van (valamennyi, akármennyi) esélye egy lánynál, az ez érzi, tudja, látja, sosem kérdezne ilyet ebben a stílusban. Ne haragudj, de ez így, ebben a formában a biztos lúzerek kérdése. Sajnálom.

2018. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az az "írd meg" eléggé szemet szúr. Igazából a "chaten udvarlás" elég gáz, a kérdéssel amúgy nincs gond.
2018. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Ez elegge olyan számonkérően hangzik szoval szerintem mindenki automatikusan rányom egy nem-et
2018. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem gáz

olyan könyörgős, szerintem ez visszataszító.

2018. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!