Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha érzelmesebb vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha érzelmesebb vagyok mint a többi srác? 14/F

Figyelt kérdés
Nem olyan srác vayok aki minden nap más lánnyal van.Én olyan vagyok aki bármit megteszek a kiszemeltemért.Pl:el szeretném hívni moziba a Nap Nap után-ra vagy amit meg szeretne nézni.Ő a mindenem,bármit megtennék érte!

2018. márc. 25. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Aha
2018. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Most leírtad a fiuk 90%-át.
2018. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túl needy vagy...


[link]

2018. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a baj, hogy igen, gáz..:( Ugyan olyan vagyok mint te, nem a kavargatas a stilusom, hanem az, hogy leragadok egy csajnal akibe szerelmes vagyok es hosszu idon at vele vagyok. 13-14 eves voltam amikor elkezdtem randizgatni, es igy belefolyni a kapcsolatokba. Az elso komoly szerelmemet viszont sajnos ezzel a tulbuzgo tulajdonsagommal ijesztettem el, es hat sokat is szenvedtem a szerelmi banat miatt.. Utana felevvel joban lettem egy lannyal, akivel nemsokara ossze is jottem (meg mindig egyutt vagyunk). A kapcsolatunk elejen nagyon nagyon kiakartam fejezni a szeretetemet ami a lanyok 99%anak nem nagyon jon be, ok szeretik ha picit jatszod az elerhetetlent. Itt nem azt mondom, hogy legyel flegma es bunko, hanem hogy talald meg az arany kozeputat. Sajnos ezt nem lehet megmondani, hogy mit hogy csinalj, majd szepen megtapasztalod az evek soran, hogy mi jo a lanyoknak. Jelenleg 16 eves vagyok, es rengeteg tapasztalatot szereztem lanyokkal kapcsolatban, ugyhogy veled is valoszinuleg ez lesz. Nem mondom hogy egyszeru es konnyu melo mert iszonyat sokat fogsz bukni, es sokszor fogod magad ugy erezni h semmi se jon ossze, de ahogy mondtam biztos vagyok benne h szepen lassan kitapasztalod hogy mit hogyan. Csak annyit tudok mondani, hogy ne tapadj ra tulsagosan a csajokra, mert 100% hogy elijeszted oket, es szar vege lesz.
2018. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Pontozzatok le, de 13-14 évesen inkább a pixelekre csorgassátok a nyálatokat, ha már tanulni nem vagytok képesek...

Az én időmben még a jó iskolai teljesítés volt a fontos. 16-17 évesen kezdtünk el érdeklődni a csajok iránt jobban...

2018. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,hogy túlbuzgó lennék.Csak nem vagyok olyan akinek mindegy hogy ki csak legyen barátnője
2018. márc. 25. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt irtad, hogy mindent megtennel egy lanyert, es erre ertettem a tulbuzgosagot. Sose tegyel meg minden egy lanyert:)
2018. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!