Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, vagy belefér egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, vagy belefér egy srácon, ha megnőtt a pocakja?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat híztam, főleg a hasamra. Nem vagyok elhízott, de a 183 centimhez a 90 kilómmal van azért rajtam felesleg. Lányként mit gondoltok erről? Túl sok, hogy ekkorára nőtt a pocakom? (Esetleg tudok képet küldeni, hogy el lehessen képzelni).


19/F



2018. jún. 22. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Alkatfuggo. Meg ugye valakinek jol all, valakinek nem, ezt igy kep nelkul eleg nehez megmondani. A baratomon special van egy kisebb felesleg, de neki szerintem nagyon jol all ez a “mackos” testalkat :P
2018. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz képet :)
2018. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

183 centihez ideális a 90 kiló.

Kezdj el edzeni, fél év múlva tiéd minden nő.

Én 186 centihez vagyok 65 kiló, még sokat kéne híznom.

2018. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom (nem tudom pontosan mekkora a “pocakos”) , de nem. Persze más ha ez csak egy átmeneti állapot, akkor oké.

Amúgy sem rajongok a mackós srácokért, de mióta a saját alakomra odafigyelek, fontos számomra H egy olyan Személy mellett legyek akinek igénye van egy nem elhanyagolt testre. Nem kell se kockahas,se semmilyen klisé, csak egy alapvető izomzat, sportosabb alkat.

2018. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
alapvetően egyáltalán nem gondolom hogy ez túl sok lenne. én szeretem ha van egy kis pocak a srácon, de persze múlik a felépítésen így nehéz megmondani. ha gondolod küldhetsz képet :)
2018. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok mindenen múlik, de alapvetően nekem nem lenne gondom vele. Esetleg tényleg megpróbálhatsz edzeni egy kicsit, ha van kedved, de nem "kötelező" mert szerintem sok lánynak így is tetszenél.:)
2018. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha karcsú derék és kockák helyett egy fiúnak inkább kisebb pocakja van... de félek, hogy a tiéd már nem is olyan kicsi. Legalább is számok alapján nem az. Ha csak nem vagy nagyon vállas, erős csontozatú, bár a szekrények se jönnek be annyira.
2018. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is kiváncsi lennék az alkatodra:)

17/L

2018. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Teljesen alkatfüggő, leginkább azon múlik, hogyan oszlik el rajtad. Ugyanilyen magasság és súly mellett tud nagyon jól is kinézni, vagy lehet kifejezetten taszító is. nagyon sokat számít az, hogy milyen testalkat társul hozzá. Nekem is küldhetsz képet, ha gondolod. 20/L
2018. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!