Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miért szemeztek egy idegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért szemeztek egy idegen lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés de érdekel, hogy ti azért szoktatok szemezni valakivel mert tetszik, vagy mert véletlen összeakad a szemetek, vagy más miatt?

2018. jún. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen is lehet, hogy ránézek valakire és ő is pont akkor néz rám. De reggel a buszon én pl.mindenkit megbámulok mert csak úgy bambulok a nagyvilágba.
2018. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van különbség szemezés között, és aközött, hogy csak véletlen ránézel valakire. Én régebben azért szemeztem, mert nem mertem. Ez most hülyén hangzik, de nem mertem egy számomra vonzó srác szemébe se belenézni, aztán jött egy fiú, aki nagyon megtetszett, és mindig kereste a tekintetemet, de én ezt sose mertem viszonozni. Szóval elkezdtem olyan emberekkel szemezni, akikhez egyáltalán nem vonzódtam, és mára már eljutottam odáig, hogy simán szemezek a helyes srácokkal is. Most már akkor szemezek, ha helyesnek találom az adott illetőt, vagy ha zavar, hogy bámul, és nem értem miért teszi.
2018. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szemezek egy fiúval, ha bejön.
2018. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában ha ismerős a feje, v ha hülyén néz ki, vagy ha szép/helyes
2018. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert menetiránnyal szemben ülök mindig a buszon.
2018. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%
Én akkor szemetek egy lánnyal ha megszoptatnám:)
2018. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor szemezek vele, ha szép a szeme, vagy, ha az egész ember bejön.

/L

2018. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában ha észreveszem, hogy valaki néz (és be is jön) akkor szemezek vele. Néha csak azért mert látok egy jó pasit és kíváncsi vagyok hogy felkeltem-e az érdeklődését. (egy kis ego növelés 😂)
2018. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!